Trump, Ukrayna ve Çin'in, Joe Biden ve oğlu Hunter Biden'ı soruşturmasını istedi - Son Dakika

Trump, Ukrayna ve Çin'in, Joe Biden ve oğlu Hunter Biden'ı soruşturmasını istedi

03.10.2019 21:46
Trump, Ukrayna ve Çin'in, Joe Biden ve oğlu Hunter Biden'ı soruşturmasını istedi, System.String[]

ABD Başkanı Donald Trump, Ukrayna ve Çin'in, Demokrat Başkan Aday Adayı Joe Biden ve oğlu Hunter Biden'ı soruşturması gerektiğini belirtti.

ABD Başkanı Donald Trump, azil sürecinin başlatılmasına neden olan Demokrat başkan aday adayı Joe Biden ve oğlu Hunter Biden hakkında soruşturma yapılması için bu kez açıktan baskı yaptı. Trump, Ukrayna ve Çin'in, Joe Biden ve oğlu Hunter Biden'ı soruşturması gerektiğini belirtti.

Başkan Trump, Florida eyaletine gitmeden önce Beyaz Saray'ın bahçesinde gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Trump, Ukrayna ve Çin'in, Joe Biden ve oğlu Hunter Biden'ı soruşturmasını istedi

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Trump, Ukrayna ve Çin'in, Joe Biden ve oğlu Hunter Biden'ı soruşturmasını istedi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü pandemi sebebiyle yayınlanmayacak BioNTech'in üst düzey yöneticisi Dr. Özlem Türeci: İngiltere'nin onay verdiği aşıların dağıtım sürecine başladık İzmir Valiliği, salgın nedeniyle spor salonunun hastaneye çevrildiği iddiasını yalanladı Kısa süreli küslük yaşayan Deniz Seki ve Demet Akalın barıştı MasterChef Türkiye şeflerinden evlenecek olan Serhat Doğramacı'ya altın sürprizi ABD'de salgının bilançosu son iki haftada ağırlaştı: Dakikada ortalama iki kişi hayatını kaybediyor Eski CHP Ümraniye Gençlik Kolları Başkanı'nın tacizine uğradığını iddia eden kadın: Askerden sonra kimseyle sevişmediğini söyledi Katar'a banka, borsa, fabrikanın ardından at spermi de sattık