Koronavirüs tedavisi gören Trump suçluyu buldu: Beni Çin hasta etti - Son Dakika

Koronavirüs tedavisi gören Trump suçluyu buldu: Beni Çin hasta etti

08.10.2020 17:23

Yeni tip koronavirüs tedavisi gören ABD Başkanı Donald Trump, yakın zamanda bir test yaptıracağını belirterek, "Beni Çin hasta etti" dedi.

Trump, Kovid-19'a yakalandıktan sonra ilk canlı röportajını Fox News'e telefonla bağlanarak verdi. Kendisini gayet iyi hissettiğinin vurgulayan Trump, "Bir seçim mitingi yapmayı çok isterim. Hastalık bulaştırdığımı hiç sanmıyorum." yorumunda bulundu.

"BENCE ARTIK TEMİZİM"

Trump, Kovid-19'a yakalandıktan sonra hiç test yaptırmadığını belirterek, "Yakın zamanda test yaptıracağım. Bence virüs tamamen gitti. Bence artık tamamen temizim." dedi.

"BENİ ÇİN HASTA ETTİ"

Bir noktada Kovid-19'a yakalanacağını anladığını belirten Trump, "Sürekli dışarıda insanlarla bir aradaydım. Bir yerde artık hasta olacağımı anladım." ifadelerini kullandı.

Kovid-19 salgını konusunda Çin'e yönelik suçlamalarını da sürdüren Trump, "Beni Çin hasta etti." ifadesini kullandı.

BİDEN VE HARRİS'E SERT İFADELER

Trump, Demokrat rakibi Joe Biden'a yönelik eleştirilerini de devam ettirdi, "Onun akli melekeleri başkan olmaya yetmez." dedi.

Başkan yardımcısı adayları Cumhuriyetçi Mike Pence ve Demokrat Kamala Harris arasında dün akşam yapılan canlı yayın tartışmasını değerlendiren Trump, "Bu canavar (Harris) dün gece Pence ile canlı yayındaydı, dün gece kendi kendini yok etti. Bu canavarın söylediği her şey yalan." eleştirisinde bulundu.

Trump ayrıca Harris için, "komünist" ve "sevimsiz" sıfatlarını kullanarak, "O canavar sınırlarımızı açarak tüm tecavüzcülerin ve katillerin ülkemize gelmesini istiyor." diye konuştu.

Koronavirüs tedavisi gören Trump suçluyu buldu: Beni Çin hasta etti

- Kaynak: AA

Son Dakika Dünya Koronavirüs tedavisi gören Trump suçluyu buldu: Beni Çin hasta etti - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (4)
  • YALAN SÖYLÜYORSUN YALAN: ASIL VİRÜS SİZDEN ÇIKTI VE İNSANLARI ZEHİRLEDİNİZ! AMERİKAN ASKERİ ÜSSDÜNDE Kİ GİZLİ BİR LABARUTARDA DÜNYA YA SALDILAR SUCU DA CİN E ATACAKLAR Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • turgut: bırakın su trumpu abd yı cocuklar ınanır bunlara vırusu bunlar cıkardı tıyatro yapıyorlar Cevap Yaz 2 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret