Tsd Çerkezköy Şube Başkanı Çetinkaya, Güven Tazeledi - Son Dakika

Tsd Çerkezköy Şube Başkanı Çetinkaya, Güven Tazeledi

29.05.2015 16:56
Tsd Çerkezköy Şube Başkanı Çetinkaya, Güven Tazeledi, System.String[]

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Çerkezköy Şubesi’nin 4’ncü olağan kongresinde mevcut başkan Hayrettin Çetinkaya güven tazeledi.

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Çerkezköy Şubesi'nin 4'ncü olağan kongresinde mevcut başkan Hayrettin Çetinkaya güven tazeledi.

Derneğin çok amaçlı salonunda yapılan Olağan Kongrede Divan Başkanlığına Ahmet Gürvelik Başkan yardımcılığına Erdoğan Fıçıcı, yazmanlığa Hayati Çakan, katip üyeliklere de İlknur Sancaktar ile Ömür Kurtuluş seçildi. Faaliyet raporunun okunmasının ardından mevcut başkan Hayrettin Çetinkaya, oy birliğiyle yeniden başkan seçildi.

TSD Çerkezköy Şubesi Yönetim Kurulu Asil üyeliklerine Sakine Arslan, Hülya Metin, Şengül Civan, Meral Dağaşan, Oğuz Gökdemir ve Gönül Tecmen seçildi. Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine Mehmet Esen, Halil Dabanlı, Emel Ayçiçek, Hacı Salih Derin, Tunay Kanat, Nigar Erdoğan ve Müceccel Aksu seçildi.

Denetleme Kurulu Asil üyeliklerine İlhan Güven, Mustafa Gezer, Günnur Kaçaçınar seçilirken, Denetleme Kurulu yedek üyeliklerine ise Songül Erdoğan,Birsen Açıkgöz ve Mürvet Uslu getirildi. Disiplin Kurulu Asil üyeliklerine, Bilge Mardi, Feyzullah Göçemen, Mehmet Ali Pıtırlı, Ayşe Taşan, Recep Al, seçilirken, Disiplin Kurulu yedek üyeliklerine Fahriye Karaca, Metin Dikmen, Ülker Kozuva, Hülya Kıral ve Gülsiye Odunci seçildi.

Üst Kurul Asil üyeliklerine ise Hayrettin Çetinkaya, Sakine Arslan, Hülya Metin, Şengül Civan, Oğuz Gökdemir, üst kurul yedek üyeliklerine Halil Dabanlı, Hacı Salih Derin, Mehmet Esen, Tunay Kanat ve Müeccel Aksu seçildi.

Seçim sonunda konuşma yapan Başkan Hayrettin Çetinkaya, üyelerin güvenine layık olarak seçilmekten çok mutlu olduklarını belirterek, tüm üyelere teşekkür etti. Başkan Çetinkaya yönetim olarak çalışmalara hız kesmeden devam edeceklerini söyledi. - TEKİRDAĞ

Tsd Çerkezköy Şube Başkanı Çetinkaya, Güven Tazeledi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Tsd Çerkezköy Şube Başkanı Çetinkaya, Güven Tazeledi - Son Dakika


Son Dakika

Yeni kısıtlamalar için karar günü! Kabine toplantısı başladı, gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklamada Seda Vural, koronavirüse yakalanan eşi Yılmaz Vural hakkında son bilgileri paylaştı Bir korse markasının reklamını yapan Hanife Gürdal, verdiği pozla alay konusu oldu Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz'dan kabine toplantısı öncesi dikkat çeken sözler: Daha sert tedbirlerin alınma zamanı geldi Karabağ'da savaşan Ermeni asker: Azerbaycan askerlerinin baskınları Azrail'in gelişi gibiydi Sosyal medyadan tanıştığı kadını zor durumda kaldığı için evinde misafir etti! Soyulduğunu anlayınca savcılığa koştu Görünümü karpuzu tadı salatalığa benzeyen "mini meyve" görenleri şaşırtıyor Ahmet Çakar'dan derbi için müthiş iddia: Maç günü gece saat 2'de hakemi değiştirmek istediler