TSD'den ihtiyaç sahibine sandalye - Son Dakika

TSD'den ihtiyaç sahibine sandalye

16.04.2020 13:53
TSD'den ihtiyaç sahibine sandalye, System.String[]

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Zonguldak Şubesi, ihtiyaç sahibi engellilerin talepleri doğrultusunda tekerlekli sandalye taleplerini karşılamaya devam ediyor.

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Zonguldak Şubesi, ihtiyaç sahibi engellilerin talepleri doğrultusunda tekerlekli sandalye taleplerini karşılamaya devam ediyor.

Sakatlar Derneği Başkanı Hüseyin Şirin, korona virüsü nedeniyle büyük sıkıntı yaşadığı bu günlerde dahi zor şartlarda da olsa Çaycumalılar Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu'nun aracılığıyla Bakacakkadı beldesinde ikamet eden Nuri Özbay'ın sandalyesini oğluna teslim ettiklerini söyledi.

Şirin yaptığı açıklamada, "Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak şubesi olarak ihtiyaç sahibi Engellilerin talepleri doğrultusunda Tekerlekli Sandalye taleplerini karşılamaya devam ediyoruz. Ülkemizin korona virüsü nedeniyle büyük sıkıntı yaşadığı bu günlerde dahi Zor şartlarda da olsa Çaycumalılar Derneğinin Değerli Başkanı Savaş Çiloğlu'nun aracılığıyla Bakacakkadı beldesinde ikamet eden Nuri Özbay'ın sandalyesini oğluna teslim ettik. Yönetim Kurulu olarak bu günlerde evde kalmamız nedeniyle kısıtlıda olsa her konuda sıkıntı yaşayan üyelerimiz bizlere telefon ile ulaşabilirler. İmkanlar dahilinde sorunlarının çözülmesine katkılarımız devam etmektedir" ifadesini kullandı. - ZONGULDAK

TSD'den ihtiyaç sahibine sandalye

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel TSD'den ihtiyaç sahibine sandalye - Son Dakika


Son Dakika

Kısıtlamalarda gevşeme olacak mı? Bilim Kurulu, koronavirüs tedbirleri ve aşılama gündemiyle toplandı Türkiye, 2020'de 285 milyon çift ayakkabı ihraç etti Kuyumculardan altına yatırım yapanları heyecanlandıracak tahmin: Bu yıl rekor kıracak "Alex F.Bahçe tarihinin en iyisi" diyen Emre, kendi oynadığı kadroyla mevcut kadroyu kıyasladı Doğu Türkistanlı Uygur Türkleri, 2019'da kendilerine destek veren Mesut Özil'e imza töreni öncesi teşekkür etti Ali Koç, imza töreninde Mesut Özil transferinin tüm detaylarını anlattı ve Acun Ilıcalı'ya teşekkür etti İş adamına şirketinin önünde kanlı pusu! Kurşun yağmuruna tuttular Sokağa çıkma yasağında şehir merkezinde çıplak bir şekilde yürüyen adam, görenleri dumura uğrattı