Tse Alanya'da Temsilcilik Açacak - Son Dakika

Tse Alanya'da Temsilcilik Açacak

17.02.2012 17:49
Tse Alanya'da Temsilcilik Açacak, System.String[]

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Alanya'da temsilcilik açacak.

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Alanya'da temsilcilik açacak.

TSE Antalya İl Koordinatörü Hüseyin Özdamar ve TSE Uzmanı Rıza Kantekin, Alanya Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü.

TSE Antalya İl Koordinatörü Hüseyin Özdamar, toplantı sonrası yaptığı açıklamada, ALTSO'nun desteği ile en kısa sürede Alanya'da bir temsilcilik açacaklarını söyledi. Özdamar, temsilciliğin ALTSO bünyesinde sağlanacak bir ofiste açılacağını bildirdi.

TSE faaliyetlerinin Alanya'da devam ettiğini anlatan Özdamar, her konuda faaliyet gösterdikleri Alanya'da son 6 aydır asansör standardı üzerine önemli çalışmalar yaptıklarını hatırlattı. Özdamar, halen 6 TSE kalite uzmanı ve makine mühendisinin Alanya'da yaptığı çalışmalar neticesinde insan hayatı için büyük önem taşıyan asansörlerin belli bir standarda getirdiklerini söyledi.

ALTSO bünyesinde kurulacak ofiste de çok sayıda uzmanın yer alacağını söyleyen Özdamar, "ALTSO'nun büyük desteği ile Alanya'yı hizmet ağımız içine almak istiyoruz. Yurt dışında bile tercih edilmeye başlanan TSE'nin hedefleri arasında Alanya ekonomisine yön veren işletmeleri de belgelendirmek bulunmaktadır" dedi.

ALTSO Başkanı Kerim Aydoğan da oda olarak kalite standartları konusunda öncü olduklarını ve hem TSE'den ve hem de uluslararası kalitelendirme kuruluşlarından sürekli akredite olduklarını söyledi.

Aydoğan, ilçede faaliyet gösteren tüm firmaların da TSE Kalite standartlarında hizmet vermesini istediklerini, bu yüzden TSE'yi Alanya'da temsilcilik kurması konusunda desteklediklerini kaydetti.

- ANTALYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tse Alanya'da Temsilcilik Açacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Burak Yılmaz, Nice maçından sonra ettiği küfürler nedeniyle özür diledi Galatasaray'dan Fatih Terim tweeti: Bizim kırmızı çizgimizdir Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu Kız meselesi yüzünden çıkan tartışmada tüfekle vurulan genç, hayatını kaybetti Devrilen iş makinesinin altında kalan işçi, feci şekilde can verdi Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısı sonrası merak konusu oldu! İşte Türkiye'de satılan Fransız malları