Tse Alanya'da Temsilcilik Açıyor - Son Dakika

Tse Alanya'da Temsilcilik Açıyor

17.02.2012 18:55
Tse Alanya'da Temsilcilik Açıyor, System.String[]

Yurt içinde ve dışında birçok şehirde temsilcilik açarak hizmet ağını genişletmeyi planlayan TSE'nin ALTSO hizmet binasında temsilcilik ofisi açacağı açıklandı.

Yurt içinde ve dışında birçok şehirde temsilcilik açarak hizmet ağını genişletmeyi planlayan TSE'nin ALTSO hizmet binasında temsilcilik ofisi açacağı açıklandı. Bu amaçla ALTSO Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Aydoğan'ı (Siyah ceketli) ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Antalya TSE İL Koordinatörü Hüseyin Özdamar (Kahverenkli takımımlı)ve TSE Uzmanı Rıza Kantekin (Gri takımlı) Alanya'nın ekonomik potansiyelinin ilçede bir TSE kurulmasına uygun olduğuna karar verdi.

Tse Alanya'da Temsilcilik Açıyor
Tse Alanya'da Temsilcilik Açıyor

- Kaynak: CHA

Son Dakika Ekonomi Tse Alanya'da Temsilcilik Açıyor - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İletişim Başkanı Altun, Emile Zola'nın 122 yıllık mektubu ile İslam karşıtlığı yapan Fransa'ya seslendi İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı