Tse, Gemlik Belediyesiyle Protokol İmzaladı - Son Dakika

Tse, Gemlik Belediyesiyle Protokol İmzaladı

17.02.2012 16:40
Tse, Gemlik Belediyesiyle Protokol İmzaladı, System.String[]

Türk Standartları Enstitüsü (TSE), hizmet kalitesinin artırılması amacıyla Gemlik Belediyesiyle protokol imzaladı.

Türk Standartları Enstitüsü (TSE), hizmet kalitesinin artırılması amacıyla Gemlik Belediyesiyle protokol imzaladı.

TSE Bursa Koordinatörü Mustafa Karaman, protokolle, Gemlik'te bulunan tüm asansörlerin kontrolünü yaparak vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlayacaklarını söyledi.

Karaman, kalitenin her alanda hakim olmasına büyük önem verdiklerini belirterek, "Yapacak olduğumuz asansör denetimlerinde kalitenin yükseltilmesini sağlayacağız. Gemlik Belediye Başkanımıza, TSE'ye gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Gemlik Belediye Başkan Vekili Refik Yılmaz ise TSE ile imzaladıkları protokolün vatandaşların güvenliği açısından çok önemli olduğunu dile getirdi.

- BURSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tse, Gemlik Belediyesiyle Protokol İmzaladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Koronavirüsü yenen insanlarda semptomlar 2 veya 3 ay daha görülüyor Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ülkesine davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı