Tsk: Kırıkkale'deki Patlamada 4 İşçiden Birinin Cenazesine Ulaşıldı - Son Dakika

Tsk: Kırıkkale'deki Patlamada 4 İşçiden Birinin Cenazesine Ulaşıldı

02.01.2012 13:26
Tsk: Kırıkkale'deki Patlamada 4 İşçiden Birinin Cenazesine Ulaşıldı, System.String[]

Genelkurmay Başkanlığı, Kırıkkale'de meydana gelen patlamada 4 işçiden birinin cesedine ulaşıldığını bildirdi.

Genelkurmay Başkanlığı, Kırıkkale'de meydana gelen patlamada 4 işçiden birinin cesedine ulaşıldığını bildirdi.

Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinden TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi'nde meydana gelen patlama hakkında yapılan açıklamada, "Kara Kuvvetleri Komutanlığına bağlı, Kırıkkale Yahşihan'da bulunan TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi'nde, 2 Ocak Pazartesi günü saat 00.58'de, sebebi henüz belirlenemeyen bir patlama meydana gelmiştir. Patlamada, enkaz altında kalan dört işçiden birinin cenazesine ulaşılmış, diğerleri için arama ve kurtarma faaliyetlerine devam edilmektedir." denildi.

Patlama sonrası çıkan yangının söndürüldüğü ve soğutma faaliyetlerinin tamamlandığı belirtilen açıklamada, "Bu elim kazada hayatını kaybeden değerli işçi kardeşlerimize Allah'tan rahmet, kederli aile fertlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz." denildi. Açıklamada, patlama ile ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldığı bildirildi.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Tsk: Kırıkkale'deki Patlamada 4 İşçiden Birinin Cenazesine Ulaşıldı - Son Dakika


Son Dakika

Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı Enkaz altında kalan gencin ekiplere "Abi sen gitme" deyişi yürekleri dağladı Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 20'ye, yaralı sayısı 786'ya yükseldi İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak