TSO Meclis Başkanı Yılmaz, dünya evine girdi - Son Dakika

TSO Meclis Başkanı Yılmaz, dünya evine girdi

7 ay önce

TSO Meclis Başkanı Yılmaz, dünya evine girdi Coşkun Sabah'ın sahne aldığı düğünde davetliler unutulmaz bir gece yaşadıKARABÜK - Karabük TSO Meclis Başkanı ve Yılmaz şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı genç işadamı Salih Yılmaz, düzenlenen törenle hayatını Buşra Altay ile birleştirdi.

TSO Meclis Başkanı Yılmaz, dünya evine girdi, System.String[]

TSO Meclis Başkanı Yılmaz, dünya evine girdi

Coşkun Sabah'ın sahne aldığı düğünde davetliler unutulmaz bir gece yaşadı

KARABÜK - Karabük TSO Meclis Başkanı ve Yılmaz şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı genç işadamı Salih Yılmaz, düzenlenen törenle hayatını Buşra Altay ile birleştirdi.

Karabük'ün genç ve başarılı işadamlarından Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Salih Yılmaz, Safranbolu Havuzlu Asmazlar Konağında bürokrat, siyaset ve iş dünyası ile çok sayıda davetlinin katıldığı törenle dünya evine girdi. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'nin nikahlarını kıydığı Salih ve Büşra Yılmaz çiftinin nikah şahitliğini ise Karabük Valisi Fuat Gürel, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş ile Karabük TSO Başkanı Mehmet Mescier yaptı. Çiftin gür bir sesle evet dediği nikah sonrası ilk danslarını yaptığı törende, sahne alan ünlü sanatçı Coşkun Sabah, davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

TSO Meclis Başkanı Yılmaz, dünya evine girdi

Haber Yayın Tarihi: 14.07.2019 01:37 Kaynak: İHASon Dakika

Elazığ depremini önceden bilen Naci Görür'den yeni uyarı: 5 ilde ciddi tehlike var
Yeşil Bölge'ye atılan bazı füzeler ABD Büyükelçiliği'ne isabet etti! Acun Ilıcalı'nın programında depremzedeler için rekor bağış toplandı

Son Dakika Haberleri