Tü'den Kısa Kısa - Son Dakika

Tü'den Kısa Kısa

26.11.2012 15:20
Tü'den Kısa Kısa, System.String[]

Trakya Üniversitesi'nde (TÜ) "Sanatın kampüsteki yolculuğu" etkinliği resim sergisiyle başladı.

Trakya Üniversitesi'nde (TÜ) "Sanatın kampüsteki yolculuğu" etkinliği resim sergisiyle başladı.

TÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakültesi işbirliğinde yürütülen "Sanatın kampüsteki yolculuğu" sanat etkinliği kapsamındaki resim sergisini İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde TÜ Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük yaptı.

Etkinlik, sergi açılışının ardından Çok Sesli Kora konseriyle devam etti.

28 Kasım Çarşamba gününe kadar sürecek etkinlik kapsamında klasik, sanat ve halk müziği konserleri sunulacak.

-TÜ'de elektronik kart uygulamasına geçiliyor

TÜ ile Ziraat Bankası arasında düzenlenen protokol uyarınca üniversite personel ve öğrencileri elektronik kartla alışveriş edebilecek.

Elektronik kart uygulamasıyla ilgili protokol TÜ Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük ile Ziraat Bank Edirne Şube Müdürü İbrahim Peköz arasında rektörlük makamında imzalandı.

Kart, personel ve öğrenciler tarafından yemekhane, kantin, kafeterya, kütüphane de kullanılabilecek.

Muhabir: Salih Baran

Yayıncı: Murat Paksoy - EDİRNE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tü'den Kısa Kısa - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Sivasspor, deplasmanda Villarreal'e 5-3 mağlup oldu Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar