Tü Tıp Fakültesi Akıl ve Ruh Sağlığı Merkezi - Son Dakika

Tü Tıp Fakültesi Akıl ve Ruh Sağlığı Merkezi

03.01.2012 11:00
Tü Tıp Fakültesi Akıl ve Ruh Sağlığı Merkezi, System.String[]

Trakya Üniversitesi (TÜ) Tıp Fakültesi Akıl ve Ruh Sağlığı Merkezi 29 Mart'ta hasta kabulüne başlayacak.

Trakya Üniversitesi (TÜ) Tıp Fakültesi Akıl ve Ruh Sağlığı Merkezi 29 Mart'ta hasta kabulüne başlayacak.

TÜ Rektörü Prof. Dr. Enver Duran, yaptığı yazılı açıklamada, TÜ bünyesinde 2009 yılında yapımına başlanılan Akıl ve Ruh Sağlığı Merkezi'nin, Türkiye'de önemli halk sağlığı sorunlarından biri olan ruhsal bozukluk alanında büyük bir ihtiyacı karşılayacağını ve bölge halkına hizmet vereceğini belirtti.

Türk toplumuna ruh sağlığı ve hastalıkları konusunda hizmet vermenin yanı sıra psikiyatri bilim dalında yüzlerce uzman ve bilim adamının yetiştirilmesini amaç edindiklerini bildiren Duran, 29 Mart tarihinde hasta kabulüne başlayacaklarını kaydetti.

- EDİRNE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tü Tıp Fakültesi Akıl ve Ruh Sağlığı Merkezi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Oyunu kullanan ABD Başkanı'ndan ilginç sözler: Trump adında bir adama oy verdim Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Ajax, deplasmanda VVV-Venlo'yu 13-0 mağlup etti Son Dakika: Türkiye'de 24 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 69 can kaybı, 2091 yeni vaka tespit edildi Galatasaray, müthiş bir golle bir kez daha öne geçti Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Almanya'da Türk iş insanına polis şiddeti! İşçilerin önünde yere yatırılarak darbedildi Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı