Son Dakika Haberleri: Tuba Büyüküstün, Hapisten Çıkan Sevgilisi Umut Evirgen'le İlk Kez Görüntülendi

Tuba Büyüküstün, Hapisten Çıkan Sevgilisi Umut Evirgen'le İlk Kez Görüntülendi

4 ay önce

Tuba Büyüküstün, uğruna yuvasını yıktığı sevgilisi Umut Evirgen ile ilk kez görüntülendi. Sevgilisi, daha önce fotoğraflarını çeken gazeteciyi, silahla tehdit ettirmişti.

Oyuncu  Tuba Büyüküstün uğruna yuvasını yıktığı sevgilisi Umut Evirgen ile boşanır boşanmaz yakalanmıştı. İkili yakalanınca Evirgen gazetecinin fotoğraf makinesini gasp ettirmiş, gazeteci de şikayetçi olmuştu. Hapisten yeni çıkan Evirgen ile Büyüküstün ilk kez birlikte görüntülendi.

"OOO ŞİMDİ YANDIK"

Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen, önceki gün  Nişantaşı'ndaydı. Gazeteci tehdit etmekten bir süre cezaevinde yatan Umut Evirgen fotoğrafları çekilirken şöyle tepki verdi: "Ooo şimdi yandık."

NELER OLMUŞTU?

Tuba Büyüküstün, ikizleri Toprak ve Maya'nın babası , altı yıllık eşi  Onur Saylak'la evliliğini  5 Haziran'da noktalamıştı. Güzel oyuncunun adı boşandıktan hemen sonra işletmeci Umut Evirgen'le anılmaya başlamıştı. İkili La Boom önünde ilk kez birlikte objektife takıldı. Ancak hemen ardından ortalık karıştı. Umut Evirgen'in iki koruması durumu fark eder etmez  Hürriyet muhabiri  İsmail Bayrak'ın içinde olduğu aracı kovalamaya başladı.  Baltalimanı'nda aracın önünü kesen korumalar silah göstererek muhabirin fotoğraf makinesini gasp etti. Korumalar  Hürriyet muhabirine, ''Şimdi git bir saat sonra La Boom'a gel makineni al'' diyerek oradan uzaklaştı. Makinesini geri alamayan  İsmail Bayrak'ın olay sonrası Umut Evirgen ve korumalarından şikâyetçi oLmuştu. Gözaltına alınan işletmeci Umut Evirgen ve korumaları Doğan Akbaş ile  Ahmet Fatih Baltacı çıkarıldıkları hakimlikçe tutuklanmıştı. Umut Evirgen ilk duruşmada tahliye edildi.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Şeyma Subaşı, İnsanlara Ekmek Kapısı Sağlamak İçin Kolları Sıvadı Cinsel İlişki Sırasında Aşırı Zevkten Tek Gözünü Kaybetti
Melih Gökçek Ateş Püskürdü: Onur Yoksunları, İspat Etmezseniz Şerefsizsiniz