Son Dakika Haberleri: Tuba Ünsal'ın Savunmasına Sevgilisinin Eşinden Yanıt Gecikmedi

Tuba Ünsal'ın Savunmasına Sevgilisinin Eşinden Yanıt Gecikmedi

8 gün önce

Evli Caner Karaloğlu ile aşk yaşadığı için kendisini "Caner'in karısının da sevgilisi var" diyerek savunan oyuncu Tuba Ünsal'a Karaloğlu'nun karısından jet hızında yanıt geldi.

İki çocuk annesi Tuba Ünsal bir süredir evli iş adamı Caner Karaloğlu ile aşk yaşıyor. Ünsal, İspanyol model Elisabeth Mas ile halen kağıt üzerinde evliliği devam eden ve bu evlilikten bir de çocuk sahibi olan Karaloğlu ile gözler önünde bir ilişki yaşıyor.

Geçtiğimiz akşamlarda muhabirler tarafından Karaloğlu ile birlikte görüntülenmiş ve kendisine ilişkisiyle ilgili olarak yöneltilen sorulara; "Caner'in karısının da sevgilisi var, bu durumu sadece siz abartıyorsunuz" şeklinde bir yorumda bulunmuştu.

Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu

"HAYATIMDA FİKİR SAHİBİ DEĞİL"

İspanyol model Elisabeth, sosyal medya hesabı üzerinden bir takipçisinin kendisine yönelttiği Tuba Ünsal sorusuna cevap vererek ilginç bir polemiğin fitilini ateşlemiş oldu. Mas, kendisine yöneltilen soru üzerinden Tuba Ünsal'ın özel hayatı hakkında fikir sahibi olmadan konuşmasını eleştirdi.

Caner Karaloğlu ve Elisabeth Mas

Evli İş İnsanı ile Aşk Yaşayan Tuba Ünsal'dan Pişkin Savunma: Karısının da Hayatında Biri Var

Haber Yayın Tarihi : 16.04.2019 10:57 

YORUMLAR


Esra Erol'un "Kolide Ne Var" Projesine Bağış Yağdı Cinsel İstismara Uğrayan 5 Yaşında Kız Çocuğu Yoğun Bakıma Kaldırıldı! Küçükçekmece'de 5 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismar İddiası Ünlü İsimler 5 Yaşındaki Çocuğa Cinsel İstismara Ateş Püskürdü