Tüfad'dan Denizli Belediyespor Teknik Heyetine Ziyaret - Son Dakika

Tüfad'dan Denizli Belediyespor Teknik Heyetine Ziyaret

12.01.2012 16:20
Tüfad'dan Denizli Belediyespor Teknik Heyetine Ziyaret, System.String[]

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Denizli Şube yönetimi, Denizli Belediyespor Teknik Direktörü Yaşar Güngör ve ekibini ziyaret etti.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Denizli Şube yönetimi, Denizli Belediyespor Teknik Direktörü Yaşar Güngör ve ekibini ziyaret etti.

TÜFAD Denizli Şube Başkanı Bülent Fil ve yönetim kurulu üyeleri, Denizli Belediyespor teknik heyetini ziyaret ederek, göreve gelmelerinin ardından sergiledikleri başarılı performans nedeniyle kutladı.

İlk yarıda gösterdikleri başarı nedeniyle teknik direktör Güngör ve ekibiyle gurur duyduklarını, bu başarılarını 2. yarıda daha da ileriye taşıyacaklarına inandıklarını ifade eden Fil, "Onların bu başarısı diğer antrenörlerimize de örnek olmakta. Denizli Belediyespor'u yerli antrenörlere teslim ettikleri için başta kulüp başkanı Tanju Beştaş olmak üzere Denizli Belediyespor yönetimine de teşekkür ederiz. TÜFAD olarak her zaman destekçileriyiz" dedi.

Denizli Belediyespor Teknik Direktörü Güngör ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

- DENİZLİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tüfad'dan Denizli Belediyespor Teknik Heyetine Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Fatih Terim'den yönetime olay sözler: İçerdekilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Şişli'de rezidansta 3 kişinin yaralandığı olayda gerçek farklı çıktı: Tabancasını temizlerken yaralanmışlar İstanbul'da lüks villada cinayet! Arkadaşının dikkati, gerçeği ortaya çıkardı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek