Tüfad Şube Başkanlığına Çanak Yeniden Seçildi - Son Dakika

Tüfad Şube Başkanlığına Çanak Yeniden Seçildi

18.01.2012 16:50
Tüfad Şube Başkanlığına Çanak Yeniden Seçildi, System.String[]

(TÜFAD) Kahramanmaraş Şube Başkanlığına Mesut Çanak yeniden seçildi.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği

(TÜFAD) Kahramanmaraş Şube Başkanlığına Mesut Çanak yeniden seçildi.

Dernek binasında gerçekleştirilen kongrede, tek liste halinde gidilen seçimde, Mesut Çanak yeniden başkanlığa getirildi.

Kongrede konuşan Çanak, Kahramanmaraş'ta futbolun kalkınması için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

Halen 108 üyeye ulaştıklarını kaydeden Çanak, "Bundan 3 yıl önce üyelerimizin tamamı lisans çıkartmak için başka şehirlere gitmek zorunda kalıyorlardı. Şimdi ise açılan kursa katılarak diplomalarını alıyorlar.. İnşallah ilerleyen aylarda yeni kurslar açmanın planlarını yapıyoruz. Amacımız kendini futbola vermiş ve daha sonra antrenör olmak isteyen arkadaşlarımızın bu antrenörlük diplomalarını rahat bir şekilde almalarını ve çalıştırdıkları takımlardaki futbolculara daha bilinçli antrenman yaptırmalarını sağlamaktır" dedi.

- KAHRAMANMARAŞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tüfad Şube Başkanlığına Çanak Yeniden Seçildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Manchester United, Sancho ve Haaland için 1,9 milyar TL ödemeye hazır Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü Azerbaycan'ın şehit düşen milli kahramanı Albay Şükür Hemidov: Askerlerim hep topraklarımızı ne zaman kurtaracağız diye soruyordu Son Dakika! Hezimetin faturası ona kesildi: Ermenistan askeri istihbarat biriminin başkanı General Hovanes görevden alındı İYİ Partili vekilden Ankara'yı karıştıracak iddia: Partiden birinin sarayla ilişkisi var, koalisyon için mutabakata varılacak İnternetten satın aldığı sahte alkol nedeniyle 6 kez kalbi duran kadın hayatını kaybetti ABD'li eski kaleci Tim Howard'ın segilisi Segura, "Sadece saçımı gösteriyorum" deyip üstsüz poz paylaştı Son Dakika: Mersin Anamur'da orman yangını! 50 hane boşaltıldı, Mersin-Antalya karayolu kapatıldı