Tufanbeyli'de Asayiş Kontrolü - Son Dakika

Tufanbeyli'de Asayiş Kontrolü

12.01.2012 15:00
Tufanbeyli'de Asayiş Kontrolü, System.String[]

Tufanbeyli'de asayiş uygulamalarında bir kahvehanede kumar oynadığı ve oynattığı tespit edilen 6 kişi hakkında yasal işlem yapıldı.

Tufanbeyli'de asayiş uygulamalarında bir kahvehanede kumar oynadığı ve oynattığı tespit edilen 6 kişi hakkında yasal işlem yapıldı.

Alınan bilgiye göre, Jandarma ekipleri Kayarcık köyündeki kahvehanede yaptığı incelemede, kumar oynadığı belirlenen M.A, M.B, M.C ve C.Y. ve E.B. hakkında idari para cezası uyguladı.

Kahvehane sahibi D.B. hakkında ise yasal işlem yapıldığı bildirildi.

- ADANA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tufanbeyli'de Asayiş Kontrolü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sipariş verdiği pizzadan tel çıkan şarkıcı Alya, isyan etti: Kafayı yediniz herhalde Son Dakika! MİT operasyonuyla kırmızı bültenle aranan PKK terör örgütünün Metina sorumlusu öldürüldü UEFA, Şampiyonlar Ligi formatını değiştirecek! Üzerinde durulan 2 plan var Yerli otomobil TOGG'un pili Türkiye'de üretilecek Bakan Koca'nın işe giden vatandaşlar için sunduğu çözüm önerisi yorum bombardımanına tutuldu Kızgın damadın ormanlık alanı sulayarak yetiştirdiği mantarlar yok satıyor Babasını öldüren genç, "Ailevi sorunlarımız vardı" dedi Rus gazeteci Ermeni cephesinden bildirdi: Dayanılmaz bir koku var, askerlerin cesetleri ortalıkta duruyor