Son Dakika Haberleri: Tuğba Ekinci'den, Altın Kelebek Ödülleri Törenine Mehmet Ali Erbil Tepkisi!

Tuğba Ekinci'den, Altın Kelebek Ödülleri Törenine Mehmet Ali Erbil Tepkisi!

2 ay önce

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, Mehmet Ali Erbil'e 45. Altın Kelebek Ödülleri töreninde vefa gösterilmemesine sosyal medya hesabından büyük tepki gösterdi.

Evinde geçirdiği kaza sonucu uzun zamandır yoğun bakımda olan Mehmet Ali Erbil'in 45. Altın Kelebek Ödülleri töreninde vefa gösterilmemesine Tuğba Ekinci büyük tepki gösterdi.

"YILLARCA PARA KAZANDIRDI"

Sosyal medya hesabından 45. Altın Kelebek Ödülleri töreni hakkında açıklamalarda bulanan Tuğba Ekinci, "Yıllarca Hürriyet grubuna Kanal D ye Çarkıfelek ile hayat verdi, para kazandırdı. Kelebek ödül töreninde bir portre resmi çıkmadı. Kimsede onu hatırlatmadı benim ülkemde neden insanları kaybettiğimizde degeri biliniyor, üstünden prim yapılıyor, binlerce hayranı iyileşmesini bekliyor ve ailesi tabiki! Kimseyi suçlamak istemiyorum böylesine Kanal D için büyük bir değerin gözden kaçdığını düşünmek istiyorum. Keşke ben söyleseydim yöneticilere galiba Tarkan gelmedi bu sene diye üzüntüden düşünemediler. Ah benim kaygan zeminli yalan dolan sanat camiam hepinize aferim.(vefa)" ifadelerini kullandı.


YORUMLAR


Avrupa'nın En Büyük Beyaz Eşya Üreticilerinden İtalyan Candy Hoover Group Artık Çinlilerin Usta Sanatçı Müşerref Akay, Katıldığı Programda Hangi Siyasi Partiyi Desteklediğini Açıkladı

Son Dakika! Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov: Türkiye Dahil Suriye'nin Komşularının Çıkarlarını Gözeteceğiz