Son Dakika Haberleri: Kına Gecesinden Dönerken Kaza Geçiren Şarkıcı Tuğba Özerk'in Ehliyetine El Konuldu

Kına Gecesinden Dönerken Kaza Geçiren Şarkıcı Tuğba Özerk'in Ehliyetine El Konuldu

4 ay önce

Şarkıcı Tuğba Özerk, annesiyle birlikte gittiği bir kına gecesinden dönerken trafik kazası geçirdi. Aracı annesinin kullanmasına rağmen hakkında işlem yapılıp ehliyetine el koyulan Tuğba Özerk tepki gösterdi.

Dün gece 05.30'da Çeşme Alaçatı karakoluna giriş yapan Tuğba Özerk, emniyette beş saat kaldı. Özerk'in yüksek alkol nedeniyle karakolda tutulduğu ve ehliyetine de iki yıl boyunca el konulduğu iddia edildikten sonra Özerk, açıklama yaptı.

"ÜNLÜ OLDUĞUM İÇİN SALDIRIYA MARUZ KALDIM"

Hakkında çıkan haber ile ilgili Sözcü'ye konuşan Tuğba Özerk, "Annemle kına gecesine gittiğimiz köyden gelirken şoför koltuğunda oturan annem maalesef direksiyon hakimiyetini kaybetti ve bariyerlere çarptı. Kazanın ardından polisi aradım. Ancak sonrasında gelişen olaylara anlam veremedim. Şoför koltuğunda annem olmasına ve polisi bizzat benim aramama rağmen ehliyetime el koydular. Görevini kötüye kullanan bir memur nedeniyle yanlış bir durum oluştu. Tabii ki konuyla ilgili yasal işlemleri başlattım. Sadece ünlü olduğum için böyle bir saldırıya maruz kalmak ne kadar doğru takdirinize bırakıyorum. Ve olayın doğruluğunun bir an önce ortaya çıkacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı.


YORUMLAR


Optimar Araştırma, Türkiye Genelinde Yaptığı Seçim Anketinin Sonuçlarını Yayınladı Türkiye'nin Önde Gelen Giyim Devi Konkordato İstedi

Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu