Tuğrul Türkeş, Başbakan Yardımcılığı Görevini Recep Akdağ'a Devretti - Son Dakika

Tuğrul Türkeş, Başbakan Yardımcılığı Görevini Recep Akdağ'a Devretti

3 yıl önce

Tuğrul Türkeş, Başbakan Yardımcılığı görevini Recep Akdağ'a devretti Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ: "AK Parti gemisinin içinde yolumuza devam ediyoruz.

Tuğrul Türkeş, Başbakan Yardımcılığı Görevini Recep Akdağ'a Devretti, System.String[]

Tuğrul Türkeş, Başbakan Yardımcılığı görevini Recep Akdağ'a devretti

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ:

"AK Parti gemisinin içinde yolumuza devam ediyoruz. Biz, bu geminin içerisinde AK Parti bayrağı altında yerlerimiz, pozisyonlarımız değişiyor ama hepimiz aynı geminin içerisindeyiz"


ANKARA - Tuğrul Türkeş, Başbakan Yardımcılığı görevini Recep Akdağ'a devretti. Akdağ, "AK Parti gemisinin içinde yolumuza devam ediyoruz. Biz bu geminin içerisinde AK Parti bayrağı altında yerlerimiz, pozisyonlarımız değişiyor ama hepimiz aynı geminin içerisindeyiz" dedi.

Tuğrul Türkeş, dün kabinede yapılan değişiklik üzerine Başbakan Yardımcılığı görevini Recep Akdağ'a devretti. Devir teslim töreninde konuşan Akdağ, "AK Parti gemisinin içinde yolumuza devam ediyoruz. Hareket malumunuz göreceli bir kavram, nesneler birbirine göre hareket etmiş oluyor. Biz, bu geminin içerisinde AK Parti bayrağı altında yerlerimiz, pozisyonlarımız değişiyor ama hepimiz aynı geminin içerisindeyiz. Bu gemi bir hizmet gemisi. Allah'a şükürler olsun ki büyük Türk milletine hizmet etme fırsatını bize nasip etti. Sizinle aynı kabinede çalışmış olmak da mutluluğumu ifade etmek isterim. Aslında Bakanlar Kurulu bir mektep, burada çok şey öğreniyorsunuz. İnşallah hep beraber hizmete devam edeceğiz. Bundan sonra da burada yapacağımız işler açısından da sizin desteğinizi talep ediyorum" dedi.

Akdağ'ın yürütülecek işler konusunda Türkeş'ten talepte bulunması üzerine Türkeş, "Elimizden ne gelirse" cevabını verdi.

Tuğrul Türkeş, Başbakan Yardımcılığı Görevini Recep Akdağ'a Devretti

Haber Yayın Tarihi: 20.07.2017 01:29 Kaynak: İHASon Dakika

Deprem öldürmedi başına düşen sac parçası öldürdü
Muhabir, eline aldığı beton parçasının parçalandığını görünce şaşkına döndü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Cezayir'de vize açıklaması

Son Dakika Haberleri