Tülay Tümay Tahliye Oldu - Son Dakika

Tülay Tümay Tahliye Oldu

26.01.2012 09:25
Tülay Tümay Tahliye Oldu

Tümay, Bergama cezaevi'nden çıktıktan sonra Aliağa'da 66 gün sonra yakınlarıyla kucaklaştı.

Tülay Tümay, Aliağa'da İzmir- Çanakkale karayolu üzerindeki bir akaryakıt istasyonunda yakınlarıyla buluştu.

66 GÜN TUTUKLU KALDI

İZDENİZ ve İZULAŞ Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı ESHOT eski Genel Müdürü Zeliha Gül Şener, Grand Plaza Yönetim Kurulu Başkanı ve Şirket Genel Müdür Vekili Işık Çelikoğlu, Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Çalışanı Pınar Çalışkan ile birlikte Bergama Cezaevinden tahliye edilen Kültür Müdürlüğü çalışanı Tülay Tümay'ı Aliağa'da ilk karşılayan Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz oldu.

ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI TURGUT OĞUZ KARŞILADI

Başkan Turgut Oğuz, Tümay'a geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Oğuz; "Şu an bu tahliyeler nedeniyle çok mutluyuz. Umarım bir daha aynı acı ve üzüntüleri yaşamayız."dedi. Kızı ile İrem (15) ile kucaklaşan, belediye çalışanları ve yakınlarıyla hasret gideren Tümay "66 gün tutuklu kaldım. Bu 66 gün, ömre bedeldi. En çok kızım İrem'i özledim. Artık kızımdan, yakınlarımdan ayrılmak istemiyorum. Çok heyecanlıyım, çok fazla konuşmak istemiyorum."dedi. Tümay, Aliağa'da yakınlarına lokum ikram etti.

Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz'un yanı sıra Tümay'a CHP İzmir eski milletvekili ve Aliağa eski Belediye Başkanı Hakkı Ülkü ve CHP Aliağa İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan da geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Tülay Tümay Tahliye Oldu - Son Dakika


Advertisement