Tülin Şahin bebeğinin kırkının çıkmasını ve kendi doğum gününü kutladı - Son Dakika

Tülin Şahin bebeğinin kırkının çıkmasını ve kendi doğum gününü kutladı

13.12.2019 13:59

Yeni anne olan güzel manken Tülin Şahin'in kızının kırkı çıktı. Sosyal medya hesabından doğum gününde kızının 40'ının çıktığını duyuran Şahin, "Bugün ikimiz için de özel" dedi.

Ünlü manken Tülin Şahin, geçtiğimiz Nisan ayında Portekizli Pedro de Noronho ile nikah masasına oturdu. İlk bebeğini Kasım ayında kucağına alan Şahin, bugün sosyal medya hesabından paylaşım yaparak hem kendi doğum gününü hem de kızının kırkının çıktığını söyledi.

40'INCI YAŞINI KUTLARKEN KIZININ 40'I ÇIKTI

Önceki gün sosyal medya hesabı Instagram'dan bebeği ve eşiyle aile fotoğrafını paylaşan Tülin Şahin, bugün de kızına sarılarak verdiği pozu paylaştı. Kırk yaşına giren Şahin, paylaşımında şunları söyledi: "Günaydın anne doğum günün kutlu olsun. Bugün ikimiz için de özel. Ben bugün 40 oldum. Onun bugün 40'ı çıktı. Siena Leyla, en güzel ve özel hediyem"

KIZIYLA İLK FOTOĞRAFINI PAYLAŞMIŞTI

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Tülin Şahin, bebeğiyle ilk fotoğrafını "4 Kasım 2019 saat 12.08 dünyaya hoş geldin Siena Leyla. Allah'ım kelimeler yetersiz." notuyla paylaşmıştı.

Tülin Şahin bebeğinin kırkının çıkmasını ve kendi doğum gününü kutladı

Son Dakika Magazin Tülin Şahin bebeğinin kırkının çıkmasını ve kendi doğum gününü kutladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! Bakan Çavuşoğlu'ndan saldırıya uğrayan Türk gemisiyle ilgili açıklama: Kaptanla görüştüm, gemi limana yaklaşıyor Böyle sapkınlık yok! Evlerine güvenlik kamerası taktığı kadınların cinsel ilişki görüntülerini izledi Eski dostların buluşmasında gözyaşları sel olup aktı İstanbul'da hava durumu bir gecede değişecek: Çarşamba ve perşembe günü kar yağışı bekleniyor 2 çocuk annesi oto boyacılığında erkeklere taş çıkartıyor Araç muayenede yeni düzenleme: Ağır hasarlı araçlar bir ay içinde herhangi bir istasyonda tekrar muayeneye girebilecek Belediye sosyal medyadan ifşa etti, Esenyurt HDP ilçe binasına gece baskını yapıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi