Son Dakika Haberleri: Tülin Şahin, eski evliliği hakkında gelen eleştirilere sinirlendi: Gerçeği hala söylemedim

Tülin Şahin, eski evliliği hakkında gelen eleştirilere sinirlendi: Gerçeği hala söylemedim

4 ay önce

Tülin Şahin hamileliği üzerinden gelen eleştirilere bir takipçisinin yorumu üzerinden cevap verdi. Şahin, gelen yorumlara "Şu ana kadar bir kez bile gerçeği söylemedim" diyerek tepki gösterdi.

12 yıllık eşi Mehmet Özer'den boşandıktan sonra Pedro de Noronha ile dünya evine giren manken Tülin Şahin, hamile olduğu haberlerini sosyal medya hesabından doğruladı.

ÇOK SİNİRLENDİ

Evliliklerini tek celsede sonlandıran Memet Özer ve Tülin Şahin'in aralarının bebek yüzünden bozulduğu iddia edilmişti. 3.5 aylık hamile olan Tülin Şahin, sosyal medya üzerinden eski evliliği hakkında gelen eleştirilere çok sinirlendi.

"DOĞRU ADAMI BULUNCA OLUYOR DEMEK Kİ"

Şahin bir takipçisinin "Kadına iftira atmak ne kolay. İki yıl önceki boşanma döneminde 'vücudu bozulur, kariyeri aksar diye bebek istemiyor' şeklinde haberler yapıldı. Al işte kadın, doğru adamı bulunca oluyor demek ki." yorumunu beğenip dikkat çeken bir cevap verdi.

"BİR KEZ BİLE GERÇEĞİ SÖYLEMEDİM"

"Çok doğru! Doğru ve mantıklı bir pencereden bakarak yorumladığınız için çok teşekkür ederim. Doğruyu bilmeden, anlamadan yorum yapanlar! Çok yakında onlara bir cevabım olacak. Şu ana kadar bir kez bile gerçeği söylemedim, konuşmadım diye kendilerinden çok emin yorum yapıyorlar maalesef."

Tülin Şahin, eski evliliği hakkında gelen eleştirilere sinirlendi: Gerçeği hala söylemedim
Haber Yayın Tarihi: 30.05.2019 10:51 

YORUMLAR


Arkasından tuvalet kağıdı sarkan kadının videosu olay oldu
"Nasıl çektirmek istersiniz?" sorusunu duyunca fotoğrafçıyı kurşuna dizdi ABD Başkanı Donald Trump: Erdoğan ile arkadaş olduk