Tümer Metin'in yıllar sonra gelen itirafı çok konuşulacak: G.Saray'a gol atıp gerçek F.Bahçeli olmak istemedim - Son Dakika

Tümer Metin'in yıllar sonra gelen itirafı çok konuşulacak: G.Saray'a gol atıp gerçek F.Bahçeli olmak istemedim

18.10.2020 16:58

Fenerbahçe'ye transfer olduğu döneme ait itiraflarda bulunan efsane futbolcu Tümer Metin, herkesi şaşırtacak açıklamalarda bulundu. Eski milli futbolcu, Fenerbahçe'de oynarken Galatasaray'a gol atıp efsane olmak istemediğini söyledi.

2006 yılında Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye transfer olup gündemi sarsan efsane futbolcu Tümer Metin, NTV'ye gündeme bomba gibi düşen açıklamalarda bulundu.

"TUTTUĞUN TAKIM DEĞİŞMEZ"

Beşiktaş formasıyla Fenerbahçe'ye gol atmak mı, Fenerbahçe formasıyla Galatasaray'a gol atmak mı? sorusuna "Beşiktaş formasıyla Fenerbahçe'ye gol atmak tabii ki. Tuttuğun takım değişmez. Fenerbahçe'de oynarken de herkes hangi takımı tuttuğumu bilirdi. Beşiktaş formasıyla Fenerbahçe'ye gol atmak her zaman özeldir tabii ki" cevabını veren Tümer Metin sosyal medyada gündem oldu.

"GERÇEK FENERBAHÇELİ OLMAK İSTEMEDİM"

Tümer Metin, "Beşiktaş forması ile Fenerbahçe'ye gol atmak özel bir duygudur. Fenerbahçe'de oynarken Galatasaray'a gol atıp gerçek Fenerbahçeli olmak istemedim. Herkes benim tuttuğum takımı biliyor" açıklamasını yaptı.

"SERGEN'E ŞEKERSPOR'A NEDEN GİTTİĞİ SORULMADI"

"Beşiktaş tribününden hak ettiğin sevgiyi gördüğüne inanıyor musun?" şeklindeki soruya eski milli futbolcu, "Evet, inanıyorum. Ancak kör öldü badem gözlü oldu. Nefret daha ağır bastı. Ben, Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye gittiğim günden 2-3 gün sonra Sergen, Beşiktaş'tan ayrıldı. Nereye gitti? Şekerspor'a. Her kim ki Tümer, Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye gitti diye tepki gösteriyor, önce kendilerine şunu sorsunlar: Ben, Şekerspor'a gitmiş olsaydım kimse tepki göstermeyecekti. Ben, Fenerbahçe'de oynamayı, ömrümün hiçbir zamanında düşünmedim. Hiç hayal etmedim. 5 senelik süre zarfında gönülden bağlı olduğun takımla o röportajları verirken, 'Bir gün Fenerbahçe'de oynarım' diye düşünmüyorsun. Kendini konumlandırdığın yer ve sana değersiz hissettirildiği dakika... Biri çıkıyor, hayat gibi sana çok kıymetli hissettiriyor ve istemeye istemeye gidiyorsun. Fenerbahçe'ye gitmemden ötürü bir pişmanlığım yok, yanlış anlaşılmasın. Fenerbahçe Kulübü'ne saygısızlık etmek istemem. Bugün o şartlar altında yine giderim. Sergen'e 'Dur, gitme' dediniz mi? 'Sergen'i nereye yolluyorsunuz?' dediniz mi? 'Sergen nasıl Şekerspor'a gider?' dediniz mi? Burası en can alıcı yeri. Feyyaz Hoca'ya da giderken demediniz. Aslında o kadar güçlü değilsiniz, o kadar gücünüz yok. O karar mercii ben bile olmuyorum, o an yönetenler oluyor" yanıtını verdi.

Tümer Metin'in yıllar sonra gelen itirafı çok konuşulacak: G.Saray'a gol atıp gerçek F.Bahçeli olmak istemedim

Son Dakika Spor Tümer Metin'in yıllar sonra gelen itirafı çok konuşulacak: G.Saray'a gol atıp gerçek F.Bahçeli olmak istemedim - Son Dakika Spor

YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti