Tümsiad'dan Okü Rektörü Prof. Dr. Büyükalaca'ya Ziyaret - Son Dakika

Tümsiad'dan Okü Rektörü Prof. Dr. Büyükalaca'ya Ziyaret

03.01.2012 15:20
Tümsiad'dan Okü Rektörü Prof. Dr. Büyükalaca'ya Ziyaret, System.String[]

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş ve yönetim kurulu üyeleri, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Rektörü Prof.Dr.Orhan Büyükalaca'yı makamında ziyaret etti.

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş ve yönetim kurulu üyeleri, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Rektörü Prof. Dr. Orhan Büyükalaca'yı makamında ziyaret etti.

Özkerdeş, OKÜ'nünde Osmaniye'nin kültürel, sosyal, sportif konular gibi alanlarda gelişimini sağlayacak "2023 Rüyalar Şehri Osmaniye" projesinde yer almasını istediklerini belirtti.

Projenin son aşamasına yaklaşıldığını ifade eden Özkardeş, bu konuda sivil toplum örgütlerinden, iş adamlarından, kurum müdürlerinden fikirler alarak bilgi derlediklerini kaydetti.

Prof. Dr. Büyükalaca ise OKÜ olarak Osmaniye için ne yapılması gerekiyorsa her zaman hazır olduklarını ifade etti.

- OSMANİYE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tümsiad'dan Okü Rektörü Prof. Dr. Büyükalaca'ya Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak İskenderun'da yangın bölgesine su taşıyan tanker 13 aracı biçti: 1 yaralı Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü Paşinyan'a istifa çağrısı: Sadece Karabağ değil Ermenistan'ın geleceği de tehdit altında Manchester United, Sancho ve Haaland için 1,9 milyar TL ödemeye hazır Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü