Tümsiad Üyeleri, Kosgeb Destekleri Hakkında Bilgilendirildi - Son Dakika

Tümsiad Üyeleri, Kosgeb Destekleri Hakkında Bilgilendirildi

02.01.2012 14:00
Tümsiad Üyeleri, Kosgeb Destekleri Hakkında Bilgilendirildi, System.String[]

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Balıkesir Şubesi üyelerine yönelik KOBİ bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Balıkesir Şubesi üyelerine yönelik KOBİ bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Balıkesir Hizmet Merkezi Müdürü İsmail Özdemir, kahvaltılı toplantıda, bir araya geldiği TÜMSİAD üyelerini KOSGEB hakkında bilgilendirerek küçük işletmelere yönelik destek ve eğitim programlarını anlattı.

Özdemir, KOBİ'lere yurt içi fuar desteği, yurt dışı iş gezisi desteği ve tanıtım destek programları yanında eğitim hizmetleri verdiklerini kaydetti.

Küçük işletmelerin bir araya gelerek büyük bir yapı oluşturmalarını önemsediklerini dile getiren Özdemir, iş adamlarını KOSGEB desteklerinden yararlanmaya çağırdı.

Özdemir, amaçlarının KOBİ olarak bilinen küçük işletmeleri güçlendirerek daha sağlam yapıya kavuşmalarına katkıda bulunmak olduğunu belirterek, bu konuda her türlü eğitim ve desteğin verilebildiğini kaydetti.

TÜMSİAD Balıkesir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Eşref Koçak, Balıkesir KOSGEG Şube Müdürü İsmail Özdemir'e çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

- BALIKESİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tümsiad Üyeleri, Kosgeb Destekleri Hakkında Bilgilendirildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı 6.6 büyüklüğündeki depremde tsunami Sığacık'ı yerle bir etti İzmir'deki depremde enkaz altında kalan 28 yaşındaki futbolcu kurtarıldı Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 20'ye, yaralı sayısı 786'ya yükseldi