Son Dakika Haberleri: Tümsiad Üyeleri, Kosgeb Destekleri Hakkında Bilgilendirildi

Tümsiad Üyeleri, Kosgeb Destekleri Hakkında Bilgilendirildi

8 yıl önce

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Balıkesir Şubesi üyelerine yönelik KOBİ bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Tümsiad Üyeleri, Kosgeb Destekleri Hakkında Bilgilendirildi, System.String[]

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Balıkesir Şubesi üyelerine yönelik KOBİ bilgilendirme toplantısı yapıldı.


Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Balıkesir Hizmet Merkezi Müdürü İsmail Özdemir, kahvaltılı toplantıda, bir araya geldiği TÜMSİAD üyelerini KOSGEB hakkında bilgilendirerek küçük işletmelere yönelik destek ve eğitim programlarını anlattı.


Özdemir, KOBİ'lere yurt içi fuar desteği, yurt dışı iş gezisi desteği ve tanıtım destek programları yanında eğitim hizmetleri verdiklerini kaydetti.


Küçük işletmelerin bir araya gelerek büyük bir yapı oluşturmalarını önemsediklerini dile getiren Özdemir, iş adamlarını KOSGEB desteklerinden yararlanmaya çağırdı.


Özdemir, amaçlarının KOBİ olarak bilinen küçük işletmeleri güçlendirerek daha sağlam yapıya kavuşmalarına katkıda bulunmak olduğunu belirterek, bu konuda her türlü eğitim ve desteğin verilebildiğini kaydetti.


TÜMSİAD Balıkesir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Eşref Koçak, Balıkesir KOSGEG Şube Müdürü İsmail Özdemir'e çalışmalarından dolayı teşekkür etti.


- BALIKESİR

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:00 Kaynak: AAGüldür Güldür oyuncusu Ecem Erkek, mini elbiseli pozuyla beğeni yağmuruna tutuldu
PSG'nin sahibi Nasser Al-Khelaifi Leeds United'ı satın alacak Hadise'nin cesur paylaşımı sosyal medyada olay oldu! Binlerce beğeni aldı