Tuncel, Başkanlarla Bir Araya Geldi - Son Dakika

Tuncel, Başkanlarla Bir Araya Geldi

07.09.2012 11:22
Tuncel, Başkanlarla Bir Araya Geldi, System.String[]

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Oya Tuncel, Dilovası ve Gebze ilçelerinde çalışma ziyaretleri yaptı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Oya Tuncel, Dilovası ve Gebze programları çerçevesinde ilk olarak Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman ve AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım'ı makamında ziyaret etti.

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİLER ALDI

Dilovası Belediye Başkanlığı'nda Cemil Yaman'ı makamında ziyaret eden Başkan Vekili Oya Tuncel, Belediye'nin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyarette Dilovası AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nükhet Yıldırım da hazır bulundu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Oya Tuncel, Başkan Yaman'la görüşmesinin ardından meclis toplantısı için bir araya gelen meclis üyelerini de ziyaret ederek başarılar diledi. Başkan Vekili Oya Tuncel Dilovası Belediyesine yaptığı ziyaret sonrası, AK Parti İlçe Başkanlığına geçti. Burada İlçe Başkanı İlhan Yıldırım'la görüşen Tuncel, ilçe hakkında bilgi aldı. Aynı zamanda AK Parti ilçe binasını da gezen Başkan Vekili Oya Tuncel yeni binayı çok beğendi.

GEBZE BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISINA KATILDI

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Oya Tuncel, Dilovası'ndaki görüşmelerinin ardından Gebze'ye geçti. Burada Gebze Belediyesi meclis toplantısına katılan Başkan Vekili Tuncel'i Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve meclis üyeleri tebrik etti.

Tuncel, Başkanlarla Bir Araya Geldi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Tuncel, Başkanlarla Bir Araya Geldi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı Koronavirüs tedavisi gören ünlü iş insanı Rahmi Koç taburcu oldu Yüzüne tükürdüğü yolcu, kadını hareket halindeki otobüsten aşağı attı Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasının detayları belli oldu! Peşin ödeyen büyük indirimi kapar Türkiye'nin Libya'ya verdiği sahil güvenlik eğitimine İtalyan basınından ilginç yorum: Anahtar Erdoğan'ın elinde Dert dinleme başı 10 TL alan genç gezgin, derdiyle kendisini ağlatana da 100 TL veriyor Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı