Tunceli'de Çatışma Anı Amatör Kamerada - Son Dakika

Tunceli'de Çatışma Anı Amatör Kamerada

01.01.2012 18:10

PKK'ya yönelik düzenlenen ve 7 PKK'lının etkisiz hale getirildiği çatışma anı, amatör kameralar tarafından kaydedildi.

Tunceli'de terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen ve 7 PKK'lının etkisiz hale getirildiği çatışma anı, amatör kameralar tarafından kaydedildi.

Tunceli'de, terör örgütü PKK'lıları etkisiz hale getirmek için Rabat Vadisi'nde yapılan, 2 gün süren operasyonlar amatör bir kamera tarafından kaydedildi. Tunceli merkeze bağlı Çömçeli Köyü'ne bağlı Rabat Vadisi'nde bir sığınak içinde tespit edilen PKK'lılara yönelik operasyon başlatıldı.

Bölgeyi ablukaya alan güvenlik güçleri, terör örgütü PKK'lıların bulunduğu sığınağı, önce kobra helikopterler tarafından yoğun bir şekilde bombaladı. Sığınaktan çıkarak helikopterlere doğru ateş edilme anı amatör bir kamera tarafından kaydedildi. Vadinin yoğun bombardımana tutulması, kobralar tarafından ateş açılması ve çatışma sonunda etkisiz hale getirilen PKK'lıların Skorski helikoptere konulması anı amatör kamera tarafından kaydedildi.

Tunceli'de Çatışma Anı Amatör Kamerada
Tunceli'de Çatışma Anı Amatör Kamerada

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Tunceli'de Çatışma Anı Amatör Kamerada - Son Dakika


Son Dakika

Depremde tuzla buz olan Doğanlar Apartmanı'yla ilgili kan donduran gerçek ortaya çıktı! Belediye 2 yıl önce çürük raporu vermiş Tuvana Türkay'ın da koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Bursaspor Boluspor'u 4-2 yendi, Ali Akman performansıyla göz doldurdu Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim