Son Dakika Haberleri: Tunceli'de Çatışma Anı Amatör Kamerada

Tunceli'de Çatışma Anı Amatör Kamerada

8 yıl önce

PKK'ya yönelik düzenlenen ve 7 PKK'lının etkisiz hale getirildiği çatışma anı, amatör kameralar tarafından kaydedildi.

Tunceli'de Çatışma Anı Amatör Kamerada, System.String[]

Tunceli'de terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen ve 7 PKK'lının etkisiz hale getirildiği çatışma anı, amatör kameralar tarafından kaydedildi.


Tunceli'de, terör örgütü PKK'lıları etkisiz hale getirmek için Rabat Vadisi'nde yapılan, 2 gün süren operasyonlar amatör bir kamera tarafından kaydedildi. Tunceli merkeze bağlı Çömçeli Köyü'ne bağlı Rabat Vadisi'nde bir sığınak içinde tespit edilen PKK'lılara yönelik operasyon başlatıldı.


Bölgeyi ablukaya alan güvenlik güçleri, terör örgütü PKK'lıların bulunduğu sığınağı, önce kobra helikopterler tarafından yoğun bir şekilde bombaladı. Sığınaktan çıkarak helikopterlere doğru ateş edilme anı amatör bir kamera tarafından kaydedildi. Vadinin yoğun bombardımana tutulması, kobralar tarafından ateş açılması ve çatışma sonunda etkisiz hale getirilen PKK'lıların Skorski helikoptere konulması anı amatör kamera tarafından kaydedildi.

Tunceli'de Çatışma Anı Amatör Kamerada

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 06:10 Kaynak: CHAMeteoroloji'den beklenen haber geldi! Yeni haftada kar var
Kara Cuma'da firmaların fiyat oyunu ifşa oldu ABD Başkanı Trump: Ben olmasaydım, Hong Kong 14 dakikada yeryüzünden silinmiş olurdu