Tunceli'de kaçak avcıların kullandığı 18 saklanma noktası imha edildi - Son Dakika

Tunceli'de kaçak avcıların kullandığı 18 saklanma noktası imha edildi

23.11.2020 12:11
Tunceli'de kaçak avcıların kullandığı 18 saklanma noktası imha edildi, System.String[]

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde, usulsüz avda kullanıldığı tespit edilen ve "güme" olarak bilinen avcıların 18 saklanma noktası imha edildi.

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde, usulsüz avda kullanıldığı tespit edilen ve "güme" olarak bilinen avcıların 18 saklanma noktası imha edildi.

Doğa Koruma ve Milli Paklar (DKMP) 15. Bölge Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, kent merkezi ve ilçelerinde usulsüz avcılığa karşı koruma ve kontrol faaliyetlerinin devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, DKMP Tunceli Şube Müdürlüğü ekiplerince Çemişgezek ilçesinde yapılan kontrollerde, avcılıkta "güme" olarak tabir edilen ve saklanmakta kullanılan 18 ayrı noktanın bertaraf edildiği ve 3 kişi hakkında yasal işlem yapıldığı kaydedildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tunceli'de kaçak avcıların kullandığı 18 saklanma noktası imha edildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş yönetimi, Trabzonspor maçından önce Sergen Yalçın'la yeni sözleşme imzalamak istiyor Koç Holding, uzaktan çalışma modelini kalıcı hale getiriyor Eski eşinin özel görüntülerini arkadaş grubunda paylaşan koca hakim karşısında "O Bu Gece Gelecek" şarkısıyla hayatımıza girmişti! Cesur pozlar veren Şahsenem çok iddialı Boş arazide ölmeden önce uyuşturucu alan genç adamın cansız bedeni bulundu Son Dakika: Esnaf ve sanatkarlara kira ve gelir kaybı desteği için yeniden başvuru imkanı Hayat kadınıyla ilişkiye girdiği esnada can veren adamın ölüm sebebi ortaya çıktı: Aşırı orgazm Hırsızlar bıçak zoruyla gasp ettikleri araca yanlış mazot koyunca yolda kalıp çekici çağırdılar