Tunceli'de kaybolan üçüncü kişinin cansız bedeni bulundu - Son Dakika

Tunceli'de kaybolan üçüncü kişinin cansız bedeni bulundu

Tunceli\'de kaybolan üçüncü kişinin cansız bedeni bulundu
Son Güncelleme: 13.05.2023 10:15

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde 21 Nisanda otomobille düştükleri Munzur Çayında kaybolan üçüncü kişinin de cansız bedeni bulundu. Arama çalışmaları sonucu Azad Demiralı'nın cesedi Maviköprü mevkisinde bulundu.

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde 21 Nisan'da otomobille düştükleri Munzur Çayı'nda kaybolan üçüncü kişinin de cansız bedeni bulundu.

Diyarbakır'dan Tunceli'ye gelerek bulunduğu araçla düştükleri Munzur Çayı'nda kaybolan Azad Demiral'ı (21) arama çalışmaları sabah saatlerinde yeniden başladı.

Vali Mehmet Ali Özkan'ın koordinesinde İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünce (AFAD) yürütülen çalışmalar kapsamında ekipler, Maviköprü mevkisinde cansız bir bedene ulaştı.

İhbar üzerine bölgeye sağlık, jandarma ve AFAD ekipleri sevk edildi.

Ekiplerin çalışması sonucu sudan çıkarılan ceset, ambulansla Tunceli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Burada yapılan otopside cesedin Azad Demiral'a ait olduğu tespit edildi.

Olay

Baran Aslantaş'ın kullandığı otomobilin 21 Nisan'da Tunceli-Ovacık kara yolu Yoncalı köyü mevkisinde Munzur Çayı'na düşmesiyle sürücünün yanı sıra araçtaki Azad Demiral ve Mehmet Can Demiral suda kaybolmuştu. Ekipler, kayıp 3 kişinin bulunması için bölgede başlattıkları çalışmalar sırasında 6 Mayıs'ta sürücü Baran Aslantaş'ın, 9 Mayıs'ta ise Mehmet Can Demiral'ın cansız bedenini sudan çıkarmıştı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tunceli'de kaybolan üçüncü kişinin cansız bedeni bulundu - Son Dakika


Advertisement