Tunceli'de kayıp Afgan çobanın cansız bedeni bulundu (2) - Son Dakika

Tunceli'de kayıp Afgan çobanın cansız bedeni bulundu (2)

14.10.2020 16:00
Tunceli'de kayıp Afgan çobanın cansız bedeni bulundu (2), System.String[]

KEBAN BARAJI GÖLÜ'NDE CESEDİNE ULAŞILDITunceli'nin Çemişgezek ilçesinde, dün sürü otlatmaya giden ve bir daha haber alınamayan Afganistan uyruklu çoban Kerim Şerbed'in (31) Keban Barajı Gölü'nde cansız bedeni bulundu.

KEBAN BARAJI GÖLÜ'NDE CESEDİNE ULAŞILDI

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde, dün sürü otlatmaya giden ve bir daha haber alınamayan Afganistan uyruklu çoban Kerim Şerbed'in (31) Keban Barajı Gölü'nde cansız bedeni bulundu. Ekipler tarafından baraj gölünden çıkarılan Şerbed'in cesedi, otopsi yapılmak üzere hastane morguna götürüldü.


Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Tunceli'de kayıp Afgan çobanın cansız bedeni bulundu (2) - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Arda Turan'ın satın aldığı evin fiyatı dudak uçuklattı Benzinlikte hırsızlık yapan adam, kadın müşterinin cinsel ilişki teklifini kabul edince yakayı ele verdi Son Dakika! Gine Körfezi'nde 15 Türk denizciyi esir alan korsanlarla ilk temas kuruldu Nikah konvoyu kana bulandı! 1 kişi hayatını kaybetti Yüz yüze eğitim için Bakan Selçuk'un açıkladığı 15 Şubat'ı erken bulan Bilim Kurulu 15 Mart'ı önerdi Erdoğan'ın üstünü çizdiği Mehmet Şimşek, sessizliğini "aşı milliyetçiliği" paylaşımıyla bozdu Hadise ve Kaan Yıldırım'dan ayrılık sonrası ilk fotoğraf Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bindiği otobüsün önüne geçen vatandaşlar, Sıddık Erikli isimli kişiyi şikayet etti