Kick-boks müsabakaları düzenlendi - Son Dakika

Kick-boks müsabakaları düzenlendi

25.09.2020 19:13

Tunceli'de "Avrupa Hareketlilik Haftası" etkinlikleri kapsamında kick-boks müsabakaları düzenlendi.

Tunceli'de "Avrupa Hareketlilik Haftası" etkinlikleri kapsamında kick-boks müsabakaları düzenlendi.

Gençlik Spor Bakanlığı himayesinde Herkes İçin Spor Federasyonu koordinesinde başlatılan Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında doğa, spor ve turizm kentti Tunceli'de "Ulusal Herkes İçin Spor ve Sağlıklı Yaşam" sloganıyla etkinlikler devam ediyor.

Etkinlikler kapsamında rafting ve tekerlekli kayak yarışmalarının yapıldığı kentte, bugün de kick-boks müsabakaları gerçekleştirildi.

Ringe çıkan sporcular hünerlerini ve kabiliyetlerini sergiledi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulselam Er, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında kentte etkinliklerin devam ettiğini söyledi.

Etkinlikler kapsamında kentte rafting ve tekerlekli kayak yarışmalarının da yapıldığını belirten Er, şunları kaydetti:

"Her gün ayrı sporcularımızla farklı branşlarda etkinlikler düzenliyoruz. Bugün de kick-boks sporcularımızla beraber faaliyetlerimizi gerçekleştirdik. Bundan sonrada Pertek ilçemizde kano yarışmalarımız olacak. Ayrıca hem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın hem de Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu'un üzerinde çok ciddi durduğu 'yüzme bilmeyen' kalmasın projesi çerçevesinde yüzme faaliyetlerimiz olacak. Tunceli gençliği ile beraber haftayı dolu dolu geçireceğiz."

Kick-boks müsabakaları düzenlendi
Kick-boks müsabakaları düzenlendi
Kick-boks müsabakaları düzenlendi
Kick-boks müsabakaları düzenlendi

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Kick-boks müsabakaları düzenlendi - Son Dakika Spor


Son Dakika

Beşiktaş şampiyonluk kupasını Vodafone Arena'da 19 Mayıs saat 19.03'te almak istiyor Beşiktaş şampiyonluk kupasını Vodafone Arena'da 19 Mayıs saat 19.03'te almak istiyor Şampiyonluk kutlaması kazayla sonuçlandı: 5 yaralı Şampiyonluk kutlaması kazayla sonuçlandı: 5 yaralı Gedson Fernandes, Galatasaray'a veda etti Gedson Fernandes, Galatasaray'a veda etti Emre Akbaba'ya tepkiler çığ gibi! Şampiyonluk maçındaki performansı gündeme oturdu Emre Akbaba'ya tepkiler çığ gibi! Şampiyonluk maçındaki performansı gündeme oturdu Süper Lig'de tarihi sezonun şampiyonu Beşiktaş Süper Lig'de tarihi sezonun şampiyonu Beşiktaş Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı İsrail'den gelen yolculardan PCR testi istenecek İsrail'den gelen yolculardan PCR testi istenecek
Advertisement