Son Dakika Haberleri: Tunceli'de Vergi Haftası Etkinlikleri

Tunceli'de Vergi Haftası Etkinlikleri

7 gün önce

Tunceli'de Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında "Vergi" konulu konferans gerçekleştirildiği bildirildi.

Tunceli'de Vergi Haftası Etkinlikleri, System.String[]
Tunceli'de Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında "Vergi" konulu konferans gerçekleştirildiği bildirildi.

Tunceli Munzur Üniversitesinden yapılan açıklamada, Tunceli Defterdarlığı ve Munzur Üniversitesi tarafından Meslek Yüksek Okulu Konferans Salonunda etkinlik düzenlendiği belirtildi.

Konferansta, Gelir İdaresi Grup Başkanı İmdat Türkay, vergi, Tunceli Vergi Dairesi Müdürü Edip Ateş, Gelir İdaresi Başkanlığı Teşkilat Yapısı ve Kariyer planlaması, Munzur Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Ömer Sezai Şenel de Osmanlı devletinden günümüze Türk vergi sisteminin işleyişi ile verginin gerekliliği ve yeterliliği konularında bilgiler verdi.

Konferansa, Munzur Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hikmet Esen, Tunceli Defterdarı Tahir Bayıdır, Stajyer Kaymakam Soner Divli, kurum müdürleri ve öğrenciler katıldı.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 04:06 Kaynak: AAKomünist Başkan Maçoğlu, Tunceli'deki İşsizliği Azaltacak Formülü Buldu Bugün Toplanması Beklenen Meclis'e Sadece Bir Milletvekili Geldi Türkiye'den Trump'ın 1915 Olaylarıyla İlgili Sözlerine Sert Tepki YSK, İstanbul İçin Olağanüstü İtirazda Ara Karar Verdi