Tunceli Emniyet Müdürü, BDP'li Başkanı Ziyaret Etti - Son Dakika

Tunceli Emniyet Müdürü, BDP'li Başkanı Ziyaret Etti

18.01.2012 19:40
Tunceli Emniyet Müdürü, BDP'li Başkanı Ziyaret Etti, System.String[]

Tunceli Emniyet Müdürü Hayati Yılmaz, kentin BDP'li Belediye Başkanı Edibe Şahin'i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Tunceli Emniyet Müdürü Hayati Yılmaz, kentin BDP'li Belediye Başkanı Edibe Şahin'i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Yılmaz, görüşmenin çok verimli geçtiğini söyledi.

Tunceli'ye 1.5 ay önce atanan Emniyet Müdürü Hayati Yılmaz, kendisine atandıktan sonra 'hoşgeldin' ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Edibe Şahin'e makamında iade-i ziyarette bulundu. Yaklaşık 30 dakika süren ziyaretin çok verimli geçtiğini söyleyen Yılmaz, belediye çıkışında gazetecilere açıklamada bulundu. Başkan Şahin'in kendisine hoşgeldin ziyareti yaptığını hatırlatan Yılmaz, kendisinin de iade-i ziyaret yaptığını söyledi.

Yılmaz, dün Atatürk Mahallesi'nde emniyetin sivil bir aracının bir kız çocuğuna çarptığını ve o bölgede emniyet araçlarının çok hızlı gittiğini dair şikayetlerin bulunduğunu belirtti. Vatandaşlardan gelen şikayetleri değerlendirdiklerini belirten Yılmaz, şöyle dedi:

"Biz kendimize düşen görevi yerine getirmek için gerekli tedbirleri hemen aldık. Ben sayın başkandan rica ettim o yolda gerekli çalışmaların yapılmasını ve yolda engelleyici tümseklerin kurulması için hemen çalışma yapılmasını istedim. Sayın başkan da yeni kazaların olmaması için yola yeni tümseklerin hemen yaptırılacağını söyledi. Sayın belediye başkanımızla çok verimli bir görüşme yaptık. Sayın başkan da bana ziyarete geldiğinde çok olumlu görüşmelerimiz oldu. Özellikle bizler belediye zabıtası görev yaptığı sırada bizler onların gerekli güvenliğini sağlamalıyız. Biz bu konuda belediyeye sınırsız destek veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz. Bu konuda başkana her türlü desteği vereceğimizi söyledim. Ayrıca açılması izine tabi olan bazı yerler var. Bu yerlerin denetlenmesi konusunda zabıtamız bu konuda çalışma ve denetleme yapmak isterse, biz güvenlik anlamında her türlü desteği vereceğiz. Tunceli polisi olarak hem görev hem de genel anlamda her türlü güvenliği sağlamak için elimizden gelen bütün imkanları kullanacağımızı ve belediyemizin ne zaman isterse yanlarında olacağımızı belirttim güzel ve verimli bir ziyaret oldu"

Tunceli Emniyet Müdürü, BDP'li Başkanı Ziyaret Etti
Tunceli Emniyet Müdürü, BDP'li Başkanı Ziyaret Etti
Tunceli Emniyet Müdürü, BDP'li Başkanı Ziyaret Etti

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Tunceli Emniyet Müdürü, BDP'li Başkanı Ziyaret Etti - Son Dakika


Son Dakika

Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Ankaragücü, 4'ü futbolcu 5 kişi koronavirüs oldu Koca, boşanma davasının görülmesine yarım saat kala eşini bıçakladı Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı