Tunceli - Erzincan Karayoluna Çığ Düştü - Son Dakika

Tunceli - Erzincan Karayoluna Çığ Düştü

17.02.2012 16:30
Tunceli - Erzincan Karayoluna Çığ Düştü, System.String[]

Tunceli-Erzincan karayolunun iki noktası çığ düşmesi sonucu ulaşıma kapanırken, 10 araç yolda mahsur kaldı.

Tunceli- Erzincan karayolunun iki noktası çığ düşmesi sonucu ulaşıma kapanırken, 10 araç mahsur kaldı.

Tunceli'nin Pülümür bağlantılı Erzincan karayolunun 40'ncı ve 45'inci kilometrelerinde iki noktaya bugün saat 14.30 sıralarında çığ düştü. Düşen iki çığ bölgesinin arasında 10 aracın içindeki yolcularla birlikte mahsur kaldığı belirtildi.

Karayolları ekipleri, çığı temizlemek ve mahsur kalanları kurtarmak üzere bölgeye hareket etti. Yetkililer, bölgede yeni çığ düşme tehlikesinin bulunduğunu belirterek ekiplerin bölgeye gitmekte zorluk yaşadığını bildirdi.

METEOROLOJİ'DEN YOĞUN KAR UYARISI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yoğun kar yağışı ve kuvvetli rüzgar uyarısında bulundu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, Türkiye'nin büyük bir bölümünde görülen kar yağışları; Batı Karadeniz ( Bartın, Kastamonu, Bolu, Karabük, Zonguldak, Düzce, Sinop), Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ( Amasya, Tokat, Gümüşhane, Bayburt ile Ordu, Giresun,

Samsun, Trabzon, Rize ve Artvin illerinin iç ve yüksek kesimleri), Doğu Anadolu'nun güney ve batısı ( Bitlis, Muş, Bingöl, Elazığ, Tunceli, Erzincan, Erzurum, Malatya, Şırnak, Hakkari) ile Kayseri ve Sivas çevrelerinde yoğun olacak.

Tunceli - Erzincan Karayoluna Çığ Düştü

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Tunceli - Erzincan Karayoluna Çığ Düştü - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu 20 yaşında intihar eden İngiliz modelin ailesi: 13 yaşında cinsel istismara uğradı