Tunceli genelinde 225 güvenlik korucusu alımı yapılacak - Son Dakika

Tunceli genelinde 225 güvenlik korucusu alımı yapılacak

03.11.2020 10:47
Tunceli genelinde 225 güvenlik korucusu alımı yapılacak, System.String[]

Tunceli merkez ve 7 ilçede jandarma sorumluluk alanında görevlendirilmek üzere toplam 225 güvenlik korucusu alımı gerçekleştirileceği belirtildi.

Tunceli merkez ve 7 ilçede jandarma sorumluluk alanında görevlendirilmek üzere toplam 225 güvenlik korucusu alımı gerçekleştirileceği belirtildi.

Valilik, merkez ilçe jandarma sorumluluk alanında görevlendirilmek üzere 50, Çemişgezek, Hozat, Pertek, Nazımiye, Mazgirt, Pülümür ve Ovacık İlçe jandarma Komutanlığı sorumluluk alanında görevlendirilmek üzere 25'er olmak üzere toplam 225 güvenlik korucusu alımı gerçekleştirileceğini bildirildi.

Güvenlik korucusu olmak isteyenlerin 12 Kasım 2020 ile 19 Kasım 2020 tarihleri arasında jandarma komutanlıklarına başvuruda bulunabilecekleri belirtilirken bu tarihten sonra yapılacak müracaatların işleme konulmayacağı kaydedildi.

Tunceli Valiliği ve ilçe kaymakamlıkları internet sitelerinde güvenlik korucularının göreve alımında aranacak şartlara ilişkin detaylara da yer verildi. - TUNCELİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Tunceli genelinde 225 güvenlik korucusu alımı yapılacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü fotoğrafçının karısı, otizmli oğlunu Mesih olduğundan dolayı öldürdüğünü itiraf etti Dur durak bilmiyor! Ireland Baldwin kasığındaki dövmeyi göstermek için pijamasını aşağı indirdi Bir Zamanlar Çukurova'nın Behice'si Esra Dermancıoğlu başını örtüp, Arapça konuştu Kumarhaneye iş makinesiyle baskın yapan polis, şüphelilerden birini dondurucunun içinde buldu Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı Son Dakika! Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan kaçırılan 15 denizciyle ilgili açıklama: Şu ana kadar korsanlardan bir haber yok Erkan Petekkaya, Kırmızı Oda'nın kadrosuna dahil oldu Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor