Tunceli Türk Telekom Fen Lisesine Bilgisayar Bağışı - Son Dakika

Tunceli Türk Telekom Fen Lisesine Bilgisayar Bağışı

05.01.2012 16:00
Tunceli Türk Telekom Fen Lisesine Bilgisayar Bağışı, System.String[]

Tunceli Milli Eğitim Müdürü Haydar Yurdakul, hayırsever bir aile tarafından Türk Telekom Fen Lisesi'ne 16 bilgisayar ve bağışlandığını söyledi.

Tunceli Milli Eğitim Müdürü Haydar Yurdakul, hayırsever bir aile tarafından Türk Telekom Fen Lisesi'ne 16 bilgisayar ve bağışlandığını söyledi.

Yurdakul, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hayırsever vatandaşların kendi illerinde eğitim kurumlarına destek amacıyla yaptıkları bağışların son derece önemli ve anlamlı olduğunu belirtti. Yurdakul, şunları kaydetti:

"İlimizde eğitim kurumlarımızın fiziki bina ve donanım olarak eksikliklerini anında tespit ederek gerekli müdahaleyi yapıyoruz. Bu çalışmaları yürütürken yaptığımız çalışmalara vatandaşlarımızın gönüllü olarak maddi veya manevi destek vermesi bizleri daha da motive ediyor. İlimizin en güzide kurumlarından biri olan Türk Telekom Fen Lisesi'ne Tunceli'nin Hozat İlçesi Derviş Cemal Köyü eşrafından rahmetli Hıdır Selek'in vefalı çocukları Gül ve Tuğrul Selek tarafından babalarının adını yaşatmak için 16 adet bilgisayar, bilgisayar ekipmanları ve yazıcıyı alarak bilgisayar sınıfı kurulmasını sağladılar. Bu örnek davranışlarından ötürü kendilerine milli eğitim camiası adına teşekkür ediyorum."

- TUNCELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tunceli Türk Telekom Fen Lisesine Bilgisayar Bağışı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı Koronavirüs tedavisi gören ünlü iş insanı Rahmi Koç taburcu oldu Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasının detayları belli oldu! Peşin ödeyen büyük indirimi kapar Türkiye'nin Libya'ya verdiği sahil güvenlik eğitimine İtalyan basınından ilginç yorum: Anahtar Erdoğan'ın elinde Dert dinleme başı 10 TL alan genç gezgin, derdiyle kendisini ağlatana da 100 TL veriyor Görevini kötüye kullanan doktor, 17 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girip çıplak fotoğraflarını istedi Paraları Türk lirası karşısında değer kazanınca Bulgarlar Edirne'ye akın etti