Tunceli Üniversitesi Bayan Futbol Takımı Kuracak - Son Dakika

Tunceli Üniversitesi Bayan Futbol Takımı Kuracak

02.01.2012 16:20
Tunceli Üniversitesi Bayan Futbol Takımı Kuracak, System.String[]

Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Durmuş Boztuğ, üniversite bayan takımı kurmak için çalışma başlattıklarını söyledi.

Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Durmuş Boztuğ, üniversite bayan takımı kurmak için çalışma başlattıklarını söyledi.

Boztuğ, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Tunceli Üniversitesi bünyesinde öğrencilere yönelik sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin çeşitlendirilmesi için çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Üniversite bünyesinde birçok branşın aktif olduğunu ve üniversiteler arasında düzenlenen çeşitli turnuvalara katıldıklarını ifade eden Boztuğ, şunları kaydetti:

"Üniversitemiz yeni kurulmiş olmasına rağmen, 4 bin öğrencimiz var. Bu öğrencilerin eğitimleri yanında sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin artırılması için futbol, basketbol, voleybol ve rafting takımlarını kurduk. Bu takımlarımız aktif olarak faaliyet yürüyorlar. Şimdi de kız öğrencilerimize yönelik olarak bayan futbol takımımızı kurmak için çalışma başlattık. En kısa sürede başvuruları tamamlayıp takımımızı oluşturacağız. Ardından üniversiteler arasında düzenlenen turnuvalara katılacağız."

- TUNCELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tunceli Üniversitesi Bayan Futbol Takımı Kuracak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Şeyma Subaşı, vücudunu yağladığı anları paylaştı Koronavirüsü yenen insanlarda semptomlar 2 veya 3 ay daha görülüyor İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu'ndan Ümit Özdağ'a jet yanıt: Niyetiniz ve pazarlıklarınız ifşa olmuştur Aniden yola çıkan koyun sürüsünün sebep olduğu kazada 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ülkesine davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı