Son Dakika Haberleri: Tunceli Üniversitesi Bayan Futbol Takımı Kuracak

Tunceli Üniversitesi Bayan Futbol Takımı Kuracak

7 yıl önce

Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Durmuş Boztuğ, üniversite bayan takımı kurmak için çalışma başlattıklarını söyledi.

Tunceli Üniversitesi Bayan Futbol Takımı Kuracak, System.String[]
Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Durmuş Boztuğ, üniversite bayan takımı kurmak için çalışma başlattıklarını söyledi.

Boztuğ, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Tunceli Üniversitesi bünyesinde öğrencilere yönelik sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin çeşitlendirilmesi için çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Üniversite bünyesinde birçok branşın aktif olduğunu ve üniversiteler arasında düzenlenen çeşitli turnuvalara katıldıklarını ifade eden Boztuğ, şunları kaydetti:

"Üniversitemiz yeni kurulmiş olmasına rağmen, 4 bin öğrencimiz var. Bu öğrencilerin eğitimleri yanında sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin artırılması için futbol, basketbol, voleybol ve rafting takımlarını kurduk. Bu takımlarımız aktif olarak faaliyet yürüyorlar. Şimdi de kız öğrencilerimize yönelik olarak bayan futbol takımımızı kurmak için çalışma başlattık. En kısa sürede başvuruları tamamlayıp takımımızı oluşturacağız. Ardından üniversiteler arasında düzenlenen turnuvalara katılacağız."

- TUNCELİ18 Liraya Aldı, 10 Bin Liraya Bile Satmıyor! Bisikletine Yaptıklarını Görenler Hayrete Düşüyor CHP'de İstanbul İçin Adı Geçen Muharrem İnce, Seçim Çalışmalarına Bursa'da Başladı

Eşinin Kendisinden Boşanmak İstediğini Öğrenen Koca, Önce Karısını Sonra Kendini Vurdu