Son Dakika Haberleri: Tunceli Uzman Çavuş, Eşi ve Oğlunu Öldürüp, İntihar Etti

Tunceli Uzman Çavuş, Eşi ve Oğlunu Öldürüp, İntihar Etti

2 gün önce

Uzman çavuş, eşi ve oğlunu öldürüp, intihar ettiTUNCELİ'de jandarma uzman çavuş Hüseyin Bektaş (35), eşi Sibel ve oğlu Doruk'u (8) beylik tabancasıyla öldürüp, intihar etti.

Uzman çavuş, eşi ve oğlunu öldürüp, intihar etti

TUNCELİ'de jandarma uzman çavuş Hüseyin Bektaş (35), eşi Sibel ve oğlu Doruk'u (8) beylik tabancasıyla öldürüp, intihar etti.

Olay, akşam saatlerinde Atatürk Mahallesi'nde bulunan İl Jandarma Komutanlığı'na lojmanlarında meydana geldi. Jandarma Uzman Çavuş Hüseyin Bektaş, henüz bilinmeyen bir nedenle askeri lojmanlardaki evinde beylik tabancasıyla eşi Sibel ve oğlu Doruk'a ateş edip, öldürdükten sonra aynı silahla yaşamını son verdi. Silah sesleri üzerine eve gidenler, Hüseyin Bektaş ile eşi Sibel ve oğlu Doruk'un cansız bedenleriyle karşılaştı. Çift ile oğullarının cesetlerinin Cumhuriyet Savcısı'nın incelemesinin ardından otopsi için morga kaldırılacağı belirtildi.Kayınpederini Tüfekle Vurarak Öldüren Damadı, Babası Jandarmaya Teslim Etti Uyuşturucu Yüzünden Ölümden Dönen Demi Lovato'dan İlginç İtiraf! Cami Saldırısında Eşini Kaybeden Yeni Zelandalı Duygulandıran Sözler: Onu Bağışlıyorum Yaşlı Adam, Müslüm Gürses Gibi Öldü Sanılıp Morga Konulmuş