Son Dakika Haberleri: Tüp Bebek İrem'in Babasıyla Oyun Hastanede Bitti

Tüp Bebek İrem'in Babasıyla Oyun Hastanede Bitti

5 yıl önce

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde tüp bebek uygulamasıyla dünyaya gelen 2,5 yaşındaki çocuğun babasıyla oynadığı sırada üzerlerine kaynar su döküldü.10 yılık hasretin ardından dünyaya gelen çocuğun vücudu yüzde 40 oranında yandı.

Tüp Bebek İrem'in Babasıyla Oyun Hastanede Bitti, System.String[]
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde tüp bebek uygulamasıyla dünyaya gelen 2,5 yaşındaki çocuğun babasıyla oynadığı sırada üzerlerine kaynar su döküldü. 10 yılık hasretin ardından dünyaya gelen çocuğun vücudu yüzde 40 oranında yandı.Şamlar köyü Kabaklar mahallesinde saat 21.00 sularında meydana gelen olayda tüp bebek uygulaması ile ikiz çocukları olan Hacer (33) ve Ayhan Çetin (33) çiftinin 2,5 yaşındaki çocuğu İrem, babası ile oynamak isterken elektrikli ısıtıcıdaki (Ketıl) kaynar suyun dökülmesi sonucu yandı. Babası tarafından Ereğli Devlet Hastanesi Acil Servisine kaldırılan küçük İrem'in göğüs, kolları ve ayaklarında yüzde 40 oranında yanık tespit edildi. İrem, yanık tedavi ünitesi bulunan Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Olayda yaralanan baba Ayhan Çetin'in (33) tedavisi ise Ereğli Devlet Hastanesi'nde devam ediyor.Torununu yanıklar içinde görünce dayanamayıp ağlayan annanne Satı Bilen (53), İrem'in babası ile oynayıp koşuşuturur ketıldaki kaynar suyu döktüğünü aktarıp, "Hem babası hem de kendisi yanmış. Kardeşi o sırada dışarıda kendi başına oynuyordu. Biz ne olduğunu anlayamadık. İrem'i hemen soğuk suya soktuk. Vakit kaybetmeden hastaneye kaldırdık. Tüp bebekle çocuk sahibi olmuşlardı. 10 yıl çocuk için beklemişlerdi." dedi.Dede Kadir Bilen (55) ise İrem'in ikiz kardeşi İlker'in olaydan etkilendiğini ve şu anda evde ağlayarak kimseyle konuşmadığını söyledi. Dede Bilen, "Hastanede İrem'e gerekli acil müdahale yapıldı. Ankara Dışkapı Hastanesine sevkedildi. Yüzde 40'a yakın bir yanık oluşmuş. Orada da inşallah iyi olur diyerek dua ediyoruz. Babasının sağ kolu ve sağ Ayağının arka kısmı yanmış. Zaten damadım kendisinin yandığını hiç bilmiyor. Hastaneye gelince yandığını fark etmişler. Ona da gerekli müdahale yapıldı. 10 yıl çocuk bekledik. 10 yıl sonra tüp bebek uygulamasıyla ikiz torunlarımız dünyaya geldi. Çok güzel çok tatlıydı ikisi de. Bizler de çok üzüldük. İnşallah iyi olur." şeklinde dua ediyor.

Trafik Polisi, 2 Dayısını ve Kuzenini Öldürmüştü! Dehşet Anlarının Görüntüleri Ortaya Çıktı FETÖ'cü Hakim İtiraf Etti: Göksel Gümüşdağ, Gülen'in Tek Sözüyle Serbest Bırakıldı
Çağlayan Adliyesi'nde Sarallar ve Şahinler Arasında Çatışma Çıktı: 1 Yaralı