Tüplü Şofben 3 Kişilik Aileyi Zehirledi - Son Dakika

Tüplü Şofben 3 Kişilik Aileyi Zehirledi

11.01.2013 13:52
Tüplü Şofben 3 Kişilik Aileyi Zehirledi

Küçükçekmece'de 3 kişilik aile tüplü şofbenden sızan gazdan zehirlendi.

Küçükçekmece'de 3 kişilik aile tüplü şofbenden sızan gazdan zehirlendi. Gazdan az etkilenen Nilgül Kabak eşinin arkadaşı Satılmış Yıldırım'ı telefonla arayıp yardım istedi. Yıldırım'ın hızlı davranması sonucu anne-baba ve 2,5 aylık çocuk itfaiye tarafından kurtarılıp hastaneye kaldırıldı. Tedavileri süren Kabak ailesinin fertlerinin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Cumhuriyet Mahallesi Ihlamur Sokak 4 numaralı apartmanda oturan ayakkabıcı Nusret Kabak'ın eşi Nilgül Kabak, rahatsızlandıklarını söyleyip telefonla Satılmış Yıldırım'dan yardım istedi. Kabak'ın birinci kattaki evine giden Yıldırım, kapının kilitli olduğunu gördü. Nilgül Kabak'ın halsiz ve kapıyı açacak gücü olmadığını söylemesinin üzerine itfaiyeden yardım istendi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, kapıyı kırıp içeri girdi. Gaz yüzünden zehirlendikleri anlaşılan Nusret Kabak, Nilgül Kabak ve 2,5 aylık çocukları Emir Aras ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı.

Eve gelen İGDAŞ görevlileri yaptıkları incelemede tüplü şofbenden gaz sızıntısı olduğunu evdekilerin de bu yüzden zehirlendiğini tespit etti. İGDAŞ ekipleri, her ihtimali düşünerek dairenin kapısında bulunan doğalgaz sayacını söktü.

Satılmış Yıldırım, yaşadıklarını şöyle anlattı:

"Arkadaşımın eşi sabah beni aradı, 'eşim fenalaştı' dedi. Ben de koşup geldim. Dış kapıyı açtı. Ama daire kapısına çıktığımda kapı içerden kilitliydi açamadı. Bebeğin ağlama sesi geliyordu. Kapı açılmayınca polise ve itfaiyeye haber verdim. Kapıyı açmak için çilingir çağırdım. Daha sonra ambulans ve doğalgaz ekipleri geldi. İtfaiye ekipleri kapıyı balyozla kırarak açabildi. Evde bacasız eski tip tüplü şofben var. Ondan dolayı sızıntı olduğunu söylediler" - İstanbul/ Küçükçekmece

Kaynak: DHA
Murat bebeğin annesi ve 2 arkadaşı tutuklandı Murat bebeğin annesi ve 2 arkadaşı tutuklandı Murat bebeğin katilleri adliyeye sevk edildi Murat bebeğin katilleri adliyeye sevk edildi Katilleri adliyeye sevk edilen Murat bebeğin ölümünü kimse üstlenmedi Katilleri adliyeye sevk edilen Murat bebeğin ölümünü kimse üstlenmedi

Son Dakika Güncel Tüplü Şofben 3 Kişilik Aileyi Zehirledi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement