Son Dakika Haberleri: Türgev Üyeleri AK Parti Milletvekilleri ve Belediye Başkanlarıyla Biraraya Geldi

Türgev Üyeleri AK Parti Milletvekilleri ve Belediye Başkanlarıyla Biraraya Geldi

5 yıl önce

* Toplantıya TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, AB Bakanı Volkan Bozkır, AK parti milletvekilleri ile belediye başkanları da katıldı.

Türgev Üyeleri AK Parti Milletvekilleri ve Belediye Başkanlarıyla Biraraya Geldi, System.String[]

* Toplantıya TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, AB Bakanı Volkan Bozkır, AK parti milletvekilleri ile belediye başkanları da katıldı.


TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Akalın,


" İstanbul özelinde yapmış olduğumuz çalışmalar nedeniyle bugün İstanbul milletvekilleri, belediye başkanları ve İstanbul ile ilgili söz sahibi olan isimlerle buluşmak istedik. Toplantıda kendilerine TÜRGEV'in çalışmaları hakkında bilgi verdik"


Haber-Kamera: Enver ALAS - İstanbul/ DHA


Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyeleri, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır'ın da aralarında olduğu bazı AK Parti İstanbul Milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla kahvaltılı sohbet toplantısında bir araya geldi.


TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Akalın ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu ve aynı zamanda TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'ın ev sahipliğindeki toplantı vakfın Fatih'te bulunan Mevlanakapı Kız Öğrenci Yurdu'nda gerçekleşti. Toplantıya AB Bakanı Volkan Bozkır'ın yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İl Başkanı Aziz Babuşcu, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Grup Başkanvekili Belma Satır, İstanbul Milletvekilleri Burhan Kuzu, Oktay Saral, İsmail Safi, Osman Aşkın Bak, Mehmet Domaç, Gürsoy Erol, Sevim Savaşer, Gülay Dalyan ile TÜRGEV Yöneticileri katıldı.


"BASIN KAPALI GERÇEKLEŞTİ"


Basın mensuplarının kısa görüntü almasının ardından program basına kapalı olarak gerçekleşti. Saat 10.00 sıralarında başlayan kahvaltıya Bilal Erdoğan sonradan dahil oldu.


"GELECEK DÖNEM ÇALIŞMALARIMIZLA İLGİLİ İSTİŞARE FIRSATI BULDUK"


Çıkışta toplantı ile ilgili olarak açıklama yapan TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Akalın, davetlilere çalışmaları hakkında bilgi verdiklerini söyledi.


Akalın, "TÜRGEV olarak zaman zaman toplumun çeşitli kesimleriyle yapmış olduğumuz çalışmaları anlatmak üzere toplantılar yapıyoruz. Bu toplantılarda bazen köşe yazarlarıyla da bir araya geliyoruz. Bugünde böyle bir toplantı gerçekleştirildi. İstanbul özelinde yapmış olduğumuz çalışmalar nedeniyle bugün İstanbul milletvekilleri, belediye başkanları ve İstanbul ile ilgili söz sahibi olan isimlerle buluşmak istedik. Toplantıda kendilerine TÜRGEV'in çalışmaları hakkında bilgi verdik. Toplatımız çok da güzel geçti. Gelecek dönem çalışmalarımızla ilgili istişare fırsatı bulduk" diye konuştu.


Kahvatılı sohbet toplantısı yaklaşık 2 buçuk saat sürdü.

Haber Yayın Tarihi: 27.12.2014 01:43 Kaynak: DHAÜnlü yapımcının "Rol almak için benimle birlikte oldular" iddiasına Charlize Theron'dan sert tepki
Öğrenciler, belediye başkanının evinin önüne not bırakıp yardım istedi Türkiye'ye dönüş hazırlığı yapan Cem Uzan'dan yeni iddia: En gizli FETÖ'cü Ahmet Necdet Sezer'dir