Son Dakika Haberleri: Turgutlu Belediyespor'dan 10 Kasım'a Özel Anma

Turgutlu Belediyespor'dan 10 Kasım'a Özel Anma

4 gün önce

Turgutlu Belediyespor, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 80'inci yıl dönümünde farklı bir etkinliğe imza attı.

Turgutlu Belediyespor'dan 10 Kasım'a Özel Anma, System.String[]


Turgutlu Belediyespor, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 80'inci yıl dönümünde farklı bir etkinliğe imza attı. 

Turgutlu Belediyespor'un sporcuları, Atatürk'ün hayata gözlerini yumduğu saat olan 09.05'te temsili bir koreografi yaparak Ata'ya olan özlem ve saygısını sergiledi. 10 Kasım dolayısıyla bir araya gelen 80 kişilik bir ekip, hazırladıkları koreografiyle ortaya muhteşem bir görüntü çıkardı. Kırmızı-siyahlılar, saat kadranı şeklinde yan yana dizilip Ata'nın vefat ettiği saat olan 09.05'i oluşturdu. 

Tüm sporcuları kutlayan Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, "Irlamaz Futbol Tesisleri'nde bir araya gelen sporcularımız, eğiticilerimiz, tesis çalışanlarımız ve Sosyal İşler Müdürlüğü personelimiz ile birlikte 80 kişilik ekip Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü farklı bir sosyal proje ile andılar. Hayata gözlerini yumduğu 9.05'i koreografi ile ölümsüzleştirdiler. Bir kez daha Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü özlem, saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz. Emanetlerinin yılmaz bekçisiyiz" diye konuştu.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ 

-Sporcuların 10 Kasım koreografisi çalışmalarının havadan görüntüsü - Turgutlu

YORUMLAR


Atatürk'e Hakaretten Tutuklanan Üniversiteli Kız, Adli Kontrolle Serbest Bırakıldı Patronların, 2019'daki Zam Planı Belli Oldu

Atatürk Büstüne Saldırıldığını Duyan Çocuğun Verdiği Tepki Sosyal Medyada Büyük Beğeni Topladı Hataylıların Müze Olmasını İstediği Tarihi Meclis, Künefeci Oldu