Turhal Belediye Başkanı Gözen: "Parkı Yapmak Bizden, Ancak Korumak Kollamak Sizden" - Son Dakika

Turhal Belediye Başkanı Gözen: "Parkı Yapmak Bizden, Ancak Korumak Kollamak Sizden"

02.01.2012 14:02
Turhal Belediye Başkanı Gözen:

Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, "Parkı yapmak bizden, ancak korumak kollamak sizden" dedi.

Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, "Parkı yapmak bizden, ancak korumak kollamak sizden" dedi.

Gözen, Celal Mahallesinde Yeşilırmak Anadolu Lisesi yanında bulunan parkta bulunan oturma banklarının kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından kırılması ve tahrip edilmesi üzerine düzenlediği basın toplantısında, Turhal Belediyesi olarak vatandaşlara en iyi hizmeti ve ilçeye kalıcı eserler kazandırmayı hedeflediklerini söyledi.

Söz verdikleri gibi her mahalleye park yapmaya çalıştıklarını söyleyen Gözen, şunları kaydetti:

"Her bölgemize imkanlar ölçüsünde hizmet etmeye gayret ediyoruz. Ama görüyoruz ki hala bazı kişiler, bazı zihniyetler yapılan çalışmalara zarar vermeye, parklarımızı kırmaya ve tahrip etmeye, yapılan hizmetleri yok etmeye çalışıyorlar. Mahallelerimize park yaptığımız zaman o bölgede yaşayan mahalle sakinlerimize, değerli hemşehrilerime söylediğimiz bir söz var. Parkı yapmak bizden, ancak korumak, kollamak sizden. Çünkü Turhal Belediyesi olarak bizim tüm parklara birer güvenlik görevlisi tahsis etme şansımız yok. Bu nedenle mahalle sakinleri kendilerinin ve çocuklarının kullanması için yapılan parklarına sahip çıkmaları gerekmekte. Bunu hemşehrilerimizden istiyoruz. Maalesef bir çok parkımızda tahribatlar devam ediyor. Vatandaşlarımızın oturdukları bankların tahtaları sökülüyor, yakılıyor."

- TOKAT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Turhal Belediye Başkanı Gözen: 'Parkı Yapmak Bizden, Ancak Korumak Kollamak Sizden' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Göztepe yenilgisi sonrası küplere binen Çalımbay'dan hakemlere çağrı: G.Saray'dan korkmayın Barcelona, Messi'nin Maradona'yı andığı gol sevinci sonrası 3 bin euro ceza aldı Doğu Akdeniz'de gerilimi tırmandıran adım! Yunanistan'ın F-35 talebine ABD'den olumlu yanıt geldi ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı