Son Dakika Haberleri: Turhal Belediye Başkanı Gözen: "Parkı Yapmak Bizden, Ancak Korumak Kollamak Sizden"

Turhal Belediye Başkanı Gözen: "Parkı Yapmak Bizden, Ancak Korumak Kollamak Sizden"

8 yıl önce

Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, "Parkı yapmak bizden, ancak korumak kollamak sizden" dedi.

Turhal Belediye Başkanı Gözen:

Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, "Parkı yapmak bizden, ancak korumak kollamak sizden" dedi.


Gözen, Celal Mahallesinde Yeşilırmak Anadolu Lisesi yanında bulunan parkta bulunan oturma banklarının kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından kırılması ve tahrip edilmesi üzerine düzenlediği basın toplantısında, Turhal Belediyesi olarak vatandaşlara en iyi hizmeti ve ilçeye kalıcı eserler kazandırmayı hedeflediklerini söyledi.


Söz verdikleri gibi her mahalleye park yapmaya çalıştıklarını söyleyen Gözen, şunları kaydetti:


"Her bölgemize imkanlar ölçüsünde hizmet etmeye gayret ediyoruz. Ama görüyoruz ki hala bazı kişiler, bazı zihniyetler yapılan çalışmalara zarar vermeye, parklarımızı kırmaya ve tahrip etmeye, yapılan hizmetleri yok etmeye çalışıyorlar. Mahallelerimize park yaptığımız zaman o bölgede yaşayan mahalle sakinlerimize, değerli hemşehrilerime söylediğimiz bir söz var. Parkı yapmak bizden, ancak korumak, kollamak sizden. Çünkü Turhal Belediyesi olarak bizim tüm parklara birer güvenlik görevlisi tahsis etme şansımız yok. Bu nedenle mahalle sakinleri kendilerinin ve çocuklarının kullanması için yapılan parklarına sahip çıkmaları gerekmekte. Bunu hemşehrilerimizden istiyoruz. Maalesef bir çok parkımızda tahribatlar devam ediyor. Vatandaşlarımızın oturdukları bankların tahtaları sökülüyor, yakılıyor."


- TOKAT

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:02 Kaynak: AATalihsiz vatandaşın cansız bedeni "Ölüü" yazan duvarın önünde bulundu
Yaşar Büyükanıt, ölmeden önce verdiği son röportajda FETÖ'cü savcıyı affetmedi Adana'da yağma suçundan gözaltına alınan dizi oyuncusu, gazetecilere küfür ederek tepki gösterdi