Turhal'da "Peygamberimiz ve Aile" konferansı düzenlendi - Son Dakika

Turhal'da "Peygamberimiz ve Aile" konferansı düzenlendi

13.11.2019 15:02
Turhal'da

Turhal ilçesinde Mevlid-i Nebi Haftası dolayısıyla "Peygamberimiz ve Aile" konferansı düzenlendi.

Turhal ilçesinde Mevlid-i Nebi Haftası dolayısıyla "Peygamberimiz ve Aile" konferansı düzenlendi.

İlçe müftülüğü tarafından düzenlenen konferansta Turhal Müftüsü Mustafa Akdağ, aileyi ayakta tutan değerler konusunda bilgi verdi.

Turhal Kaymakamı Ali Gökay da Hz. Muhammed'in Mmüslümanlar ve bütün insanlık için mükemmel bir hayat sürdüğünü belirterek, "Ahlakı, sevgiyi, şefkat ve merhameti, barış ve hoşgörüyü kendi yaşamından insanlığa aktarmıştır. Mevlid-i Nebi Haftası, O'nun yüce ahlakıyla güzelleştireceğimiz bir tazelenme ve arınma mevsimidir. Mevlid-i Nebi Haftası'nın insanlığa sevgi, kardeşlik, barış ve huzur getirmesini, sevgili peygamberimizi daha iyi tanımamıza vesile olmasını diliyorum." dedi.

Konferansa Diyanet İleri Başkanlığı Dini Yayınlar Genel Müdürü Fatih Kurt da katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Turhal'da 'Peygamberimiz ve Aile' konferansı düzenlendi - Son Dakika


Son Dakika

Ateşkesi 4 dakikada bozan Ermenistan Başbakanı Paşinyan'dan akılalmaz sözler: Anlaşmaya sıkı sıkıya bağlıyız Denizi olmayan Diyarbakır'da tekne alt geçitte mahsur kaldı Son Dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro haftaya rekorla başladı İETT otobüsünde yandaki kadına bakıp mastürbasyon yapan sapık kamerada Trabzonspor'da Eddie Newton gidiyor Abdullah Avcı geliyor Dünyada en çok aranan teröristler listesindeydi! El Kaide'nin üst düzey isimlerinden Abu Muhsin al-Masri öldürüldü MasterChef Türkiye'den elenen yarışmacı gözyaşları içinde veda etti 20 yaşındaki genç nakkaş iskeleden düşerek hayatını kaybetti