Son Dakika Haberleri: Turhal'da Yaz Spor Kurslarının Açılışı Yapıldı

Turhal'da Yaz Spor Kurslarının Açılışı Yapıldı

6 ay önce

Turhal Belediyesi Yeni Belediye Spor Kulübü ve İlçe Halk Eğitim Merkezinin yaz spor kurslarının açılışı gerçekleştirildi.

Turhal'da Yaz Spor Kurslarının Açılışı Yapıldı, System.String[]
Turhal Belediyesi Yeni Belediye Spor Kulübü ve İlçe Halk Eğitim Merkezinin yaz spor kurslarının açılışı gerçekleştirildi.

Yaz spor kurslarında eğitim gören 740 öğrenci, Cumhuriyet Meydanı'ndan başlayarak Cumhuriyet Caddesi'nden Turhal Alparslan Ortaokuluna kadar yürüyüş yaptı.

Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, yerel seçimler öncesinde sporu destekleyeceklerinin sözünü verdiklerini hatırlatarak, "Yaz spor etkinliklerinde üçüncü yılı geride bıraktık. 18 öğretmenle 10 branşta yaz spor okulları düzenliyoruz. Bu özelliğiyle bölgede büyük şehirler hariç hiçbir belediyenin bu kadar büyük yaz etkinlikleri yok." dedi.

Törene AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Ay, İlçe Emniyet Müdürü Tahsin Şahin, ŞEKER-İŞ Sendikası Turhal Şube Başkanı Nurullah Alpat, öğretmenler ve veliler katıldı.


Hadise'nin Dansçısı Çukur'daki Performansıyla Amerikan Aksiyon Sahnelerinden Fırlamış Gibiydi Spordan Dönen Kadını Taciz Etti, "Bunu Yapmak Zorundaydım" Dedi
Ankara Valiliği'nden Demirtaş Yasağı