Turhal Özel Yıldırım Koleji'nden Örnek Davranış - Son Dakika

Turhal Özel Yıldırım Koleji'nden Örnek Davranış

06.01.2012 11:46
Turhal Özel Yıldırım Koleji'nden Örnek Davranış, System.String[]

Turhal Özel Yıldırım Koleji, kardeş okulu Kayaören İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek eğitim yardımında bulundu.

Turhal Özel Yıldırım Koleji, kardeş okulu Kayaören İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek eğitim yardımında bulundu.

Kaynaşma ve yardımlaşmanın en güzel örneğini gösteren Yıldırım Kolej'inin öğretmen ve idarecileri sınıfları gezerek okula öğretmen masası, sıra, sandalye, kitaplık, öğrenci dolabı, duvar panosu, perde ve öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın kardeş okul projesiyle kendilerine Kayaören İlköğretim Okulu'nun kardeş okul olarak verildiğini belirten Yıldırım Koleji Müdürü Nahit Ören, zaman zaman öğrenci ve öğretmenlerle kardeş okullarını ziyaret ederek öğrenciler arasında kaynaşma ve yardımlaşmayı tesis ettiklerini söyledi. Daha önce de kardeş okullarına kitap yardımında bulunduklarını ifade den Müdür Nahit Ören, bu ziyaretlerinde bir sınıfın bütün araç ve gereçlerini yenilediklerini kaydetti.

Öğrenci ve öğretmenlerin bu çalışmadan son derece memnun olduklarını açıklayan Ören, "Kardeş okul uygulaması ile öğrenci ve öğretmenler arasında güzel diyaloglar ve birliktelikler sağlanıyor. Biz okul olarak bu yıl kardeş okulumuzun bir sınıfını tamamen yeniledik. Masa, sıra ve eşyaları öğretmen arkadaşlarla birlikte sınıflara yerleştirdik. Bu hareketimizden öğrenciler de öğretmenler de çok etkilendi. Yüzlerindeki ifadeler görülmeye değerdi. İnsanlar mutlu olmak istiyorlarsa başkalarını mutlu etsin. Mutlu olmanın yolu başkalarını mutlu etmekten geçer." diye konuştu.

Kardeş okul ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren kolej öğretmenlerinden Fatih Türkmen ise "Bu ziyaretten ve çalışmadan son derece pozitif enerji aldım. Başkalarına yardımcı olmak ve ziyaret etmek çok güzel, herkese tavsiye ediyorum." dedi.

Turhal Özel Yıldırım Koleji'nden Örnek Davranış

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Turhal Özel Yıldırım Koleji'nden Örnek Davranış - Son Dakika


Son Dakika

Uzman isim Hatay'da öldürülen teröristlerle ilgili çarpıcı detayı paylaştı: Paramotorla sınırı geçmeleri Türkiye'de ilk kez oldu Çukur'a damga vuran sahne! Dışlanan Yamaç, yeniden mahalleye alındı Meteoroloji uyardı: İstanbul'da sisin ardından sağanak yağış geliyor Fransız feminist gazeteci Levy'den skandal başörtüsü açıklaması: Fransa düşmanlarının üniforması Saldırıyı gerçekleştiren teröristler, paramotorla Münbiç'ten Amanoslar'a gelmiş Son Dakika: Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, 73 yaşında hayatını kaybetti Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Federasyon devreye girdi! Efsane güreşçi Koca Yusuf'un ölümüyle ilgili sır perdesi aralanıyor