Son Dakika Haberleri: Turist Taşıyan Minibüs Otel Önünde Alev Alarak Kül Oldu

Turist Taşıyan Minibüs Otel Önünde Alev Alarak Kül Oldu

10 ay önce

Bursa'da turistleri taşıyan minibüs otel önünde park halindeyken bilinmeyen bir nedenle alev alarak yanmaya başladı, vatandaşlar o anı cep telefonuyla kaydetti.

Bursa'da turistleri otele getiren bir minibüs, park halindeyken alev alev yandı. O anlar ise cep telefonu kameralarına saniye saniye kaydedildi.

TURİST GEZDİREN MİNİBÜS OTEL ÖNÜNDE ALEV ALDI

Osmangazi ilçesinde bulunan bir otelin önünde meydana gelen olayda, Malezyalı turistleri şehirde gezdirip otele getiren Mustafa Ç.'ye ait servis minibüsü park halinde bulunduğu noktada alev aldı.

O ANLAR TELEFONA KAYDEDİLDİ

Alevler kısa sürede büyürken olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürdü. Yangın sonrası araç tamamen kullanılamaz hale geldi. O anlar ise bir vatandaş tarafından cep telefonuyla saniye saniye kaydedildi.

YOL, TRAFİĞE KAPATILDI

Uludağ Yolu üzerinde yaşanan yangın sonrası polis ve itfaiye ekipleri yolu bir süre trafiğe kapattı. İtfaiye ekiplerinin çalışmasının tamamlanmasının ardından karayolu tekrar trafiğe açıldı. İtfaiye ve polis ekipleri yangının çıkış nedenini araştırmak için çalışmalarını başlattı.


YORUMLAR


15 Temmuz Şehitleri Derneği, Fatih Portakal Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'yi Şehit Eden Polis Memurunun İlk İfadesi Ortaya Çıktı

KOSGEB'ten Siirt'e Yatırım Yapan Girişimcilere 50 Bin TL'ye Kadar Hibe Verilecek