Son Dakika Haberleri: Turistik Doğu Ekspresi'nin Bilet Fiyatları Belli Oldu

Turistik Doğu Ekspresi'nin Bilet Fiyatları Belli Oldu

7 gün önce

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığının girişimleriyle hayata geçirilen Turistik Doğu Ekspresi'nin biletleri satışa sunuldu. Trende tek kişilik biletin fiyatı 400 lira, çift kişilik biletin fiyatı ise 500 lira oldu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığından alınan bilgiye göre, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy arasında yapılan görüşmeler neticesinde ilk seferi 29 Mayıs'ta yapılacak olan Turistik Doğu Ekspresi'nin biletlerinin satışı bugün itibarıyla başladı.

TEK KİŞİLİK BİLET 400 LİRA

İlk seferini 29 Mayıs'ta saat 20.00'de Ankara'dan Kars'a yapacak olan trende tek kişilik bilet 400 lira, çift kişilik bilet 500 liradan satışa sunuldu.

ANKARA-KARS ARASI 27 SAAT SÜRECEK

Tamamı yataklı vagondan 120 yolcu kapasiteli tren, Ankara-Kars parkurunu 27 saatte tamamlayacak. Ankara-Kars-Ankara hattında gün aşırı işleyecek tren, Ankara'dan saat 20.00, Kars'tan saat 23.00 civarında kalkacak.

Turistik Doğu Ekspresi'nin Bilet Fiyatları Belli Oldu
Haber Yayın Tarihi : 14.05.2019 07:33 Kaynak: AASağlıkta Mülakat Uygulaması Neden Tepki Çekiyor? İstanbul Havalimanında Yolcu Uçağının Kanadı Direğe Çarptı Yeni Askerlik Sisteminde Bedelli Ücreti Ne Kadar Olacak? İşte Tüm Merak Edilenler 16 Yaşındaki Anne, 7 Aylık Bebeğini Boğarak Öldürdü