Türk Eğitim-Sen'den Aa'ya Ziyaret - Son Dakika

Türk Eğitim-Sen'den Aa'ya Ziyaret

26.06.2011 15:25
Türk Eğitim-Sen'den Aa'ya Ziyaret, System.String[]

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, Anadolu Ajansı (AA) Nevşehir Büro Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, Anadolu Ajansı (AA) Nevşehir Büro Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Uğur'un yanı sıra Yönetim Kurulu üyeleri Nail Demirtaş, İlhami Genç, Önder Doğan, Fatih Arıkan, Mehmet Koşan ve diğer bazı sendika üyeleri de hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Sendika Başkanı Uğur, Nevşehir'in dünya ve ülke basını için önemli bir coğrafyaya sahip olduğunu, bu nedenle Anadolu Ajansı'nın aynı düşüncelerle Nevşehir'e Büro Müdürlüğü kazandırmasının, Nevşehir'in ileride çok şey kazanacağının işareti olduğunu söyledi.

Uğur, "Ülkemizin en önemli ve büyük basın kuruluşu olan Anadolu Ajansı, açtığı Büro Müdürlüğü ile bölgemizin tanıtımında, gelişmesinde, faaliyetlerin artırılmasında önemli bir güç olacağı hiç şüphesizdir" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ajansın Nevşehir Büro Müdürü Yücel Velioğlu da konuşmasında, Anadolu Ajansı'nın yurdun dünyaya açılan penceresi olduğuna işaret etti.

Nevşehir ve Kapadokya bölgesinin de dünyaya açılan penceresi olabilmek için gayret göstereceklerini ifade eden Velioğlu, ajansın Nevşehir ve ilçelerindeki teşkilatlanmasını kısa sürede tamamladığını, Nevşehir'deki yurt muhabirleri ile birlikte objektif habercilik anlayışından ödün vermeden çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti.

- NEVŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Türk Eğitim-Sen'den Aa'ya Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Buldukları iki açığı Instagram'a bildiren gençlere 50 dolar ödül teklif edildi İran'daki suikast Ortadoğu'yu karıştırdı! Netanyahu 2018'de Fahrizade için "Bu ismi unutmayın" demiş "İntihar etti" dediği eşi kurtuldu, gerçekler ortaya çıktı! Tecavüz edip başından vurmuş CNN Türk'teki tweet hatası alay konusu oldu! Canlı yayında Cemil Çiçekler karıştı Dağlık Karabağ'da hezimete uğrayan Paşinyan, sınırdaki altın madeni için Putin'den yardım istedi Son dakika: 2021'de MTV, trafik ve vergi cezaları yüzde 9,11 oranında artacak Yönetmen yardımcılığını bırakan genç kadın, memleketine dönerek annesiyle ejder meyvesi üretimine başladı Uzun süredir ortalarda görünmeyen Bekir Bozdağ, yanlış paylaşımıyla haber oldu