Türk Eğitim-Sen'den Aa'ya Ziyaret - Son Dakika

Türk Eğitim-Sen'den Aa'ya Ziyaret

9 yıl önce

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, Anadolu Ajansı (AA) Nevşehir Büro Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Türk Eğitim-Sen'den Aa'ya Ziyaret, System.String[]

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, Anadolu Ajansı (AA) Nevşehir Büro Müdürlüğü'nü ziyaret etti.


Ziyarette Başkan Uğur'un yanı sıra Yönetim Kurulu üyeleri Nail Demirtaş, İlhami Genç, Önder Doğan, Fatih Arıkan, Mehmet Koşan ve diğer bazı sendika üyeleri de hazır bulundu.


Ziyarette konuşan Sendika Başkanı Uğur, Nevşehir'in dünya ve ülke basını için önemli bir coğrafyaya sahip olduğunu, bu nedenle Anadolu Ajansı'nın aynı düşüncelerle Nevşehir'e Büro Müdürlüğü kazandırmasının, Nevşehir'in ileride çok şey kazanacağının işareti olduğunu söyledi.


Uğur, "Ülkemizin en önemli ve büyük basın kuruluşu olan Anadolu Ajansı, açtığı Büro Müdürlüğü ile bölgemizin tanıtımında, gelişmesinde, faaliyetlerin artırılmasında önemli bir güç olacağı hiç şüphesizdir" dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ajansın Nevşehir Büro Müdürü Yücel Velioğlu da konuşmasında, Anadolu Ajansı'nın yurdun dünyaya açılan penceresi olduğuna işaret etti.


Nevşehir ve Kapadokya bölgesinin de dünyaya açılan penceresi olabilmek için gayret göstereceklerini ifade eden Velioğlu, ajansın Nevşehir ve ilçelerindeki teşkilatlanmasını kısa sürede tamamladığını, Nevşehir'deki yurt muhabirleri ile birlikte objektif habercilik anlayışından ödün vermeden çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti.


- NEVŞEHİR

Haber Yayın Tarihi: 26.06.2011 03:25 Kaynak: AASon Dakika

Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi'nde 'prezervatif' tartışması
Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi AK Parti'de 3 ilçe başkanı görevlerinden istifa etti