Son Dakika Haberleri: Türk Harb-İş Başkanı Bozal: Acımız Büyük

Türk Harb-İş Başkanı Bozal: Acımız Büyük

7 yıl önce

Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Bayram Bozal, Kırıkkale'de askeri mühimmat deposunda yaşanan patlamada 4 üyelerini şehit verdikleri belirterek, "Acımız büyük." dedi.

Türk Harb-İş Başkanı Bozal: Acımız Büyük, System.String[]
Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Bayram Bozal, Kırıkkale'de askeri mühimmat deposunda yaşanan patlamada 4 üyelerini şehit verdikleri belirterek, "Acımız büyük." dedi.

Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Bayram Bozal, yaptığı yazılı açıklamada askeri işyerlerinde çalışanların her zaman ölüm riskiyle karşı karşıya görev yürüttüklerini belirtti. Bozal, "Yeni yılın ilk günlerinde böylesine acı bir olay yaşamaktan derin üzüntü duyuyoruz. Patlamada hayatını kaybeden arkadaşlarımız Salih Erkeç, Adnan Dağdeviren, Samed Aygar ve Cezayir Çalışkan'a Allah'tan rahmet, ailelerine ve tüm işçi kardeşlerimize başsağlığı diliyorum." dedi.

Milli savunma işçilerinin, ülke savunmasına kendilerini adamış insanlar olarak fedakârca görevlerini yürüttüklerini ve ülke kalkınmasına büyük katkılar sağladıklarını belirten Bozal, şöyle devam etti: "Ancak yaptığımız işler maalesef bu tür riskleri de barındırıyor. Milli Savunma işçilerinin çalışma koşullarında iş sağlığı ve güvenliği kriterlerinin daha hassas bir şekilde gözetilmesi hayati bir önem taşıyor. Burada yaşanan patlamanın, bir ihmalin neticesinde oluşmamış olmasını diliyoruz." ifadelerini kullandı.Türkiye'yi Hedef Alan Trump'a Rağmen Ülkeye 21 Milyar Dolar Yatırım Yapılacak HDP'li Başkan'ın Cebinden Adıyaman Saldırısıyla İlgili İhanet Notu Çıktı: Top Gol Oldu

Bartın'da, Girdiği Evlerde Kadınlara Cinsel Saldırıda Bulunan Hırsız Yakalandı