Türk Harb-İş Başkanı Bozal: Acımız Büyük - Son Dakika

Türk Harb-İş Başkanı Bozal: Acımız Büyük

02.01.2012 11:47
Türk Harb-İş Başkanı Bozal: Acımız Büyük, System.String[]

Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Bayram Bozal, Kırıkkale'de askeri mühimmat deposunda yaşanan patlamada 4 üyelerini şehit verdikleri belirterek, "Acımız büyük." dedi.

Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Bayram Bozal, Kırıkkale'de askeri mühimmat deposunda yaşanan patlamada 4 üyelerini şehit verdikleri belirterek, "Acımız büyük." dedi.

Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Bayram Bozal, yaptığı yazılı açıklamada askeri işyerlerinde çalışanların her zaman ölüm riskiyle karşı karşıya görev yürüttüklerini belirtti. Bozal, "Yeni yılın ilk günlerinde böylesine acı bir olay yaşamaktan derin üzüntü duyuyoruz. Patlamada hayatını kaybeden arkadaşlarımız Salih Erkeç, Adnan Dağdeviren, Samed Aygar ve Cezayir Çalışkan'a Allah'tan rahmet, ailelerine ve tüm işçi kardeşlerimize başsağlığı diliyorum." dedi.

Milli savunma işçilerinin, ülke savunmasına kendilerini adamış insanlar olarak fedakârca görevlerini yürüttüklerini ve ülke kalkınmasına büyük katkılar sağladıklarını belirten Bozal, şöyle devam etti: "Ancak yaptığımız işler maalesef bu tür riskleri de barındırıyor. Milli Savunma işçilerinin çalışma koşullarında iş sağlığı ve güvenliği kriterlerinin daha hassas bir şekilde gözetilmesi hayati bir önem taşıyor. Burada yaşanan patlamanın, bir ihmalin neticesinde oluşmamış olmasını diliyoruz." ifadelerini kullandı.

Türk Harb-İş Başkanı Bozal: Acımız Büyük

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Türk Harb-İş Başkanı Bozal: Acımız Büyük - Son Dakika


Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Bir süredir ekranlardan uzak kalan Hülya Avşar, yeni projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor Barcelona, Messi'nin Maradona'yı andığı gol sevinci sonrası 3 bin euro ceza aldı Doğu Akdeniz'de gerilimi tırmandıran adım! Yunanistan'ın F-35 talebine ABD'den olumlu yanıt geldi ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı