Son Dakika Haberleri: Türk Harb-İş Başkanı Bozal: Acımız Büyük

Türk Harb-İş Başkanı Bozal: Acımız Büyük

8 yıl önce

Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Bayram Bozal, Kırıkkale'de askeri mühimmat deposunda yaşanan patlamada 4 üyelerini şehit verdikleri belirterek, "Acımız büyük." dedi.

Türk Harb-İş Başkanı Bozal: Acımız Büyük, System.String[]

Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Bayram Bozal, Kırıkkale'de askeri mühimmat deposunda yaşanan patlamada 4 üyelerini şehit verdikleri belirterek, "Acımız büyük." dedi.


Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanı Bayram Bozal, yaptığı yazılı açıklamada askeri işyerlerinde çalışanların her zaman ölüm riskiyle karşı karşıya görev yürüttüklerini belirtti. Bozal, "Yeni yılın ilk günlerinde böylesine acı bir olay yaşamaktan derin üzüntü duyuyoruz. Patlamada hayatını kaybeden arkadaşlarımız Salih Erkeç, Adnan Dağdeviren, Samed Aygar ve Cezayir Çalışkan'a Allah'tan rahmet, ailelerine ve tüm işçi kardeşlerimize başsağlığı diliyorum." dedi.


Milli savunma işçilerinin, ülke savunmasına kendilerini adamış insanlar olarak fedakârca görevlerini yürüttüklerini ve ülke kalkınmasına büyük katkılar sağladıklarını belirten Bozal, şöyle devam etti: "Ancak yaptığımız işler maalesef bu tür riskleri de barındırıyor. Milli Savunma işçilerinin çalışma koşullarında iş sağlığı ve güvenliği kriterlerinin daha hassas bir şekilde gözetilmesi hayati bir önem taşıyor. Burada yaşanan patlamanın, bir ihmalin neticesinde oluşmamış olmasını diliyoruz." ifadelerini kullandı.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 11:47 Kaynak: CHATerörist elebaşı Duran Kalkan'ın genç kızlara tecavüz ettiği görüntüler emniyet güçlerine teslim edildi
Parti sonrası objektiflere yakalanan Aleyna Tilki yırtık çoraplarıyla şaşırttı 2 çocuk annesi kadın, işten çıkartılma sebebini öğrenince şoka uğradı